25.04.2014. 10:39
Memfisas "Grizzlies" vienība ceturtdien izvirzījās vadībā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā pret spēcīgo Oklahomastijas "Thunder" vienību.Ceturtdien aizvadītajā mačā "Grizzlies" savā laukumā...

Ceturtdien aizvadītajā mačā "Grizzlies" savā laukumā pieveica pretiniekus pagarinājumā ar 98:95 (24:18, 20:18, 27:25, 14:24, 13:10), tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām nonākot vadībā ar 2-1.

Vēl nepilnas astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām "Grizzlies" droši soļoja pretī uzvarai, būdami vadībā ar 17 punktu pārsvaru (81:64), taču atlikušajās minūtēs mājinieki prata gūt tikai četrus punktus, kamēr Rasels Vestbrūks 26,6 sekundes pirms pamatlaika beigām realizēja trīspunktnieku ar sodu, panākot neizšķirtu 85:85.

Tiesa, pagarinājumā tik un tā labāk veicās "Grizzlies" basketbolistiem, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas šajā sērijā.

Uzvarētāju labā ar 20 punktiem izcēlās aizsargs Maiks Konlijs, kurš ceturtdien saņēma NBA Džo Dumarsa balvu, kas tiek pasniegta par paraugu sportā.

Savukārt "Thunder" rindās pa 30 punktiem guva Kevins Durants un Vestbruks, kuram arī 13 atlēkušās bumbas.

Tikmēr Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas mačā Atlantas "Hawks" savā laukumā ar 98:85 (24:24, 15:14, 28:20, 31:27) pieveica Indiānas "Pacers", izvirzoties sērijas vadībā ar 2-1.

Uzvarētāju labā 22 punkti un desmit rezultatīvas piespēles Džefa Tīga rēķinā, bet "Pacers" sastāvā 21 punkts un 13 atlēkušās bumbas Lensam Stīvensonam, kurš bija viens no pretendentiem uz šīs sezonas NBA visprogresējušākā spēlētāja godu.

Panākumu Rietumu konferences ceturtdaļfinālā izcīnījusi arī Losandželosas "Clippers", izbraukumā ar 98:96 (24:21, 22:22, 29:21, 23:32) pieveicot Goldensteitas "Warriors" un izvirzoties sērijas vadībā ar 2-1.

Teicamu sniegumu šajā mačā demonstrēja "Clippers" centra uzbrucējs Deandrē Džordans, kurš guva 14 punktus un izcīnīja 22 bumbas zem groziem, tikmēr Bleiks Grifins iemeta 32 punktus.

Tikmēr "Warriors" sastāvā rezultatīvākais bija Klejs Tomsons, kuram 26 punkti, bet komandas līderis Stīvens Karijs iemeta 16 punktus un veica 15 rezultatīvas piespēles.