05.11.2015. 10:23
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pērnās sezonas čempione Goldensteitas "Warriors" trešdien ar 112:108 (31:25, 32:31, 19:27, 30:25 ) savā laukumā uzveica Losandželosas "Clippers", izcīnot piekto panākumu piecās šīs sezonas spēlēs.

Ar 31 punktu uzvarētāju labā izcēlās iepriekšējās nedēļas labākais spēlētājs Stīvens Karijs, kuram arī piecas bumbas zem groziem un četras rezultatīvas piespēles. Tikmēr 17 punktus un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Harisons Bārnss.

Savukārt "Clippers" rindās ar 24 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kriss Pols, bet viņam ar 23 punktiem un desmit bumbām zem groziem palīdzēja Bleiks Grifins.

Lai gan ceturtās ceturtdaļas sākumā "Warriors" atradās iedzinējos ar desmit punktiem (87:97), tomēr, pateicoties Bārnsa desmit punktiem pusotras minūtes laikā, mājinieki panāca punkta deficītu (97:98). Pēdējās piecās spēles minūtēs Karijs iemeta trīs tālmetienus, ar savu sniegumu palīdzot izcīnīt "Warriors" uzvaru.

Tāpat piekto uzvaru pēc kārtas izcīnījis Toronto "Raptors", kas viesos ar 103:98 (13:23, 27:16, 33:42, 30:17) uzveica Oklahomasitijas "Thunder".

Ar 28 punktiem uzvarētāju labā izcēlās Demars Derozans, bet 17 punkti un 11 bumbas zem groziem lietuvieša Jona Valančūna rēķinā.

Savukārt zaudētāju rindās 27 punktus guva Kevins Durants, kamēr 22 punkti un 16 rezultatīvas piespēles Rasela Vestbruka kontā.

Jau vēstīts, ka latviešu talants Kristaps Porziņģis trešdien guva 13 punktus NBA spēlē, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" komanda piedzīvoja pirmo zaudējumu izbraukumā šosezon.

Aizvadītajā mačā "Knicks" ar 86:96 (32:18, 14:20, 23:32, 17:26) piekāpās pagājušās sezonas līgas finālistei Klīvlendas "Cavaliers" ar četrkārtējo sacensību vērtīgāko spēlētāju Lebronu Džeimsu ierindā, kas guva ceturto uzvaru pēc kārtas.

"Knicks" rindās rezultatīvāks par latvieti bija vienīgi Entonijs, kurš šoreiz izcēlās ar 17 punktiem un 12 bumbām zem groziem.

Savukārt "Cavaliers" rindās Džeimss sameta 23 punktus, viņam ar 22 punktiem piebalsoja Mo Viljamss, bet Kevins Lavs guva 11 punktus un savāca 12 atlēkušās bumbas.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413