31.01.2017. 20:12

«Knicks» svētdien ar rezultātu 139:142 tikai ceturtajā pagarinājumā viesos piekāpās «Hawks» komandai, latvietim šajā mačā izceļoties ar 15 punktiem un priekšlaicīgas cīņas noslēgšanu piezīmju normas dēļ.

Tomēr uzmanību izpelnījās tiesnešu lēmums, kad 2,6 sekundes līdz pamatlaika beigām pēc «Knicks» līdera Karmelo Entonija diviem punktiem caurgājienā piezīme netika fiksēta viņa sedzējam Polam Milsepam. Gūtie divi punkti Entonijam ļāva panākt neizšķirtu 104:104, bet soda metiens varētu būt devis panākumu Ņujorkas klubam.

Tiesneši šajā epizodē noteikumu pārkāpumu nefiksēja, bet to NBA nosauca par kļūdu savā tradicionālajā tiesāšanas ziņojumā, kur tiek ietvertas pamatlaika noslēdzošās divas minūtes un pagarinājumi.

Pēc šīs epizodes neapmierinātību izrādīja arī Entonijs, kurš uzskatīja, ka bijusi piezīme. «Šim mačam vajadzēja noslēgties jau tieši pēc šīs epizodes. Tas ir viss, par ko varu pateikt,» laikraksts «The New York Post» citē basketboliste teikto.

Pēc mača «Knicks» pārstāvošie basketbolisti un arī treneris Džefs Hornačeks izteicās, ka šajā spēlē vairāki pārkāpumi kļūdaini nosvilpti par sliktu Ņujorkas komandai. Kā norāda NBA ziņojums, soģi septiņas reizes kļūdījās par sliktu «Knicks», bet piecas - par sliktu «Hawks» vienībai.

Pēcāk Entonijs otrajā pagarinājumā piezīmju dēļ bija spiests pamest laukumu, bet dueli viņš noslēdza ar 45 punktiem. Tikmēr Milseps nospēlēja iespaidīgas 60 minūtes, kurās guva 37 punktus un izcīnīja 19 atlēkušās bumbas.

«Knicks» savu nākamo maču aizvadīs jau otrdien, kad viesos spēkosies ar Vašingtonas «Wizards».

Ar 21 panākumu 49 spēlēs «Knicks» komanda joprojām ir Austrumu konferences 11.pozīcijā. Astotajā pozīcijā esošajai Šarlotes «Hornets» vienībai ir tikai par divām uzvarām vairāk, bet tā aizvadījusi par spēli mazāk.