25.11.2014. 07:45
Savu nesavaldību pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta pirmdienas mača kārtējo reizi nodemonstrēja Astanas «Baris» komandas galvenais treneris Anrejs Nazarovs.

Spēlē pret Kazaņas «Ak Bars» (2:3) Nazarovs nebija apmierināts ar Aleksandra Svitova rīcību, kas izkāvās ar 19 gadus veco «Baris» aizsargu Damiru Rispajevu. Pēc kautiņa Nazarovs, atrazdamies uz spēlētāju soliņa, Svitovam meta ar ūdens pudeli un saņēma sodu līdz mača beigām.

Pēc cīņas Nazarovs savu dialogu ar žurnālistiem sāka aizskarošā un nepieklājīgā formā. «Ej d**st. Divi vārdi - ej d**st. Tā arī uzrakstiet: ej d**st.»

Vēlāk Nazarons nedaudz nomierinājās un uzslavēja 19 gadus veco aizsargu. «Izcelšu Rispajeva sniegumu. Grūtā situācijā viņš meta izaicinājumu Svitovam. Kā saka Kazahstānā - viņš ir kareivis. Kas notika pēc cīņas? Jūs visi paši redzējāt.»

Tikmēr pats Svitovs garos komentāros pēc cīņas neizplūda. «Pasveiciniet Nazarovu. Uzrakstiet, ka viņš ir «buratino«.»

Šī nav pirmā reize šosezon, kad Nazarovs izcēlies ar skandālu. Pirms neilga laika krievu speciālists tika diskvalificēts uz sešiem mačiem.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties