10.07.2014. 16:33
Latvijas speciālists Sergejs Naumovs (45) šodien apstiprināts par vārtsargu treneri Kontinentālās hokejas līgas (KHL) klubā Mitišču "Atlant", informē krievu vienības mājas lapa.

Vārtsarga karjeru viņš sāka 1987. gadā Rīgas "Dinamo" un turpinājumā spēlēja arī daudzās citās komandās. Latvijas galvaspilsētas komandā viņš atgriezās uz 2008-2009 sezonu, kad startēja KHL. Latvijas izlases sastāvā piedalījies 12 pasaules čempionātos un trīs olimpiskajās spēlēs.

Pēc spēlētāja karjeras beigām viņš sāka vārtsargu trenera darbu "Dinamo" un Latvijas izlasēs, bet 2012. gadā Naumovs vienojās par darbu ar Doņeckas "Donbass" vārtsargiem. Treneris bija gatavs strādāt Austrumukrainā arī 2014-2015 sezonā, tomēr ģeopolitiskās situācijas dēļ nācās meklēt jaunu darbavietu, un tā būs Piemaskavas pilsētas klubā.

Aizvadītajā regulārajā sezonā Maskavas apgabala "Atlant" finišēja Rietumu konferences devītajā pozīcijā un netika izslēgšanas spēlēs. Savukārt vēl pirms gada šī komanda ar kapteini Sandi Ozoliņu varonīgi kvalificējās Gagarina kausa izcīņai.

Izmantotie resursi:www.atlant-mo.ruMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties