22.06.2015. 19:01
Brazīliešu F1 pilots Felipe Nasrs ir galvenais konkurents uz Valterī Botasa vietu "Williams" komandā, ja soms nākošgad pāries uz "Ferrari", ziņo Brazīlijas "Globo".

22 gadus vecais Nasrs ir šī gada F1 debitants un pirmo sezonu pasaules čempionātā viņš aizvada "Sauber" sastāvā. Sportists šokēja ar augsto piekto vietu debijas sacensībās Melburnā, bet nākamo septiņu posmu laikā punktus iekļuvis vēl tikai divas reizes, iegūstot astoto vietu Šanhajā un devīto vietu Monako.

Nereti Nasra auto piemeklē tehniskas problēmas. Svētdien Austrijā viņa auto piemeklēja problēmas ar pārkarsušām bremzēm, kas neļāva pilnvērtīgi cīnīties arī sacīkstēs Kanādā. Sportists ar to ir ļoti neapmierināts.

"Tas nav pieņemams," saka Nasrs. "Tā ir jau otrā reize, kad piedzīvoju identisku problēmu."

Nasrs "Sauber" komandā iekļuva daļēji pateicoties sponsora "Banco do Brasil" naudai. Šobrīd viņš esot galvenais konkurents uz Valterī Botasa vietu "Williams" komandā, ja gadījumā Kimi Raikonens aizies no "Ferrari" un Botass ieņems viņa sēdekli, vēsta "Globo".

"Domāju, ka šobrīd par to vēl ir pāragri runāt," par iespējamo pievienošanos "Williams" saka pats Felipe Nasrs. "Šobrīd man ir līgums ar "Sauber". Tomēr man ar "Williams" bija lieliska 2014. gada sezona, tāpēc durvis paliek atvērtas. Kas zina, kas notiks nākotnē?! Varbūt parādās kāda iespēja..."

Kā zināms, pērn Nasrs bija "Williams" F1 komandas testpilots.

Pazīstamais F1 korespondents Livio Oričio ziņo, ka Nasram līgums ar "Sauber" ir uz trim gadiem.

Izmantotie resursi:F1Today.net Formula 1 newsget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties