18.02.2018. 23:46

Turnīra līdervienība „Napoli” savā laukumā uzņēma vienu no pastarītēm „SPAL” vienību. Jau ar spēles pirmajām minūtēm Neapoles klubs ieguva iespaidīgu pārsvaru un ātri pārvērta to vārtu guvumā – mača sestajā minūtē Alans pretinieku soda laukumā saņēma precīzu piespēli no Hosē Kalehona un neatvairāmi sita vārtu labajā apakšējā stūrī – 1:0. „Napoli” futbolistiem piederēja liels pārsvars visa mača garumā un vārtu gūšanas iespēju netrūka, īpaši Drīsam Mertensam un Marekam Hamšīkam, taču tās palika neizmantotas. Neskatoties uz minimālu pārsvaru, „Napoli” uzvara bija pārliecinoša un tā Neapoles klubam kļuva par devīto panākumu pēc kārtas un tas savu tuvāko sekotāju Turīnas „Juventus” joprojām apsteidz par vienu punktu.

„Juventus” Turīnas derbijā mērojās spēkiem ar „Torino” un arī uzvarēja, gūstot vienus vārtus. To mača 33. minūtē paveica Alekss Sandro, kas pēc Federiko Bernadeski piespēles raidīja bumbu vārtos no tuvās distances (0:1). Arī „Juve” tika pie devītā panākuma pēc kārtas un ieņem otro vietu, no „Napoli” atpaliekot par vienu punktu.

- Mūsu sniegums bija tālu no ideāla, taču nevajag aizmirst, ka mēs turpinām cīņu trijās frontēs un tikai pirms pāris dienām aizvadījām smagu maču pret „Tottenham” UEFA Čempionu līgā, - pēc uzvaras pār „Torino” uzsvēra „Juventus” galvenais treneris Masimiliano Alegri. – Drīz mūs gaida arī izšķirošais pusfināla mačs Itālijas kausa izcīņā un visur mēs noskaņojamies uz maksimālu rezultātu, - piebilda „Juventus” treneris.

Trešajā pozīcijā izvirzījās „Roma”, kas izbraukumā ar 2:0 pārspēja „Udinese”. Romieši ceturtajā pozīcijā nobīdīja Milānas „Inter”, kura nedienas turpinās – aizvadītajā kārtā milānieši ar 0:2 piekāpās „Genoa” futbolistiem.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]