04.05.2014. 14:45
Uzvaru Itālijas futbola kausa finālā sestdien izcīnīja «Napoli» vienība, lai gan izšķirošā mača norisi aizēnoja vardarbīgi notikumi. Finālā «Napoli» ar rezultātu 3:1 (2:1) Romā uzvarēja Florences «Fiorentina» futbolistus, piekto reizi kluba pastāvēšanas vēsturē iegūstot Itālijas kausu.

Jau mača 17.minūtē «Napoli» vienība bija izvirzījusies vadībā ar 2:0, jo divus vārtus bija guvis uzbrucējs Lorenso Insinje, taču 28.minūtē Peru pussargs Huans Vargass no «Fiorentina» komandas samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Tie izrādījās Florences kluba pēdējie vārti šajā mačā, bet jau dueļa kompensācijas laikā trešos vārtus «Napoli» labā guva beļģu uzbrucējs Drīss Mertenss, kurš laukumā devās uz maiņu.

Tiesa, šī mača norisi ietekmēja vardarbīgi notikumi ārpus laukuma, jo pirms spēles Romā tika sašauti trīs «Napoli» fani. Viens no līdzjutējiem šobrīd atrodas smagā stāvoklī, bet par incidenta vaininiekiem tiek uzskatīti «AS Roma» kluba fani.

Tāpat tiek ziņots, ka cietušo vidū ir viens «AS Roma» atbalstītājs, bet viens šī kluba līdzjutējs par slepkavības mēģinājumu ir apcietināts. Viņš tiek apsūdzēts par petaržu raidīšanu «Napoli» fanu virzienā un vēlāk sekojošas šaušanas veikšanu.

Incidentu dēļ finālmača sākums aizkavējās par 45 minūtēm.