17.06.2012. 21:16
Skandalozi svētdien noslēdzās Londonas «ATP World Tour 250» sērijas tenisa turnīrs, kura finālmačā diskvalifikāciju par nesportisku uzvedību saņēma argentīniešu veterāns Davids Nalbandjans.

Mačā ar horvātu Marinu Čiliču argentīnietis pirmajā setā uzvarēja ar rezultātu 7:6 (3), bet otrajā atradās zaudētājos ar 3:4, kad Nalbandjans pēc kādas zaudētas izspēles zaudēja savaldīšanos un iespēra pa līnijtiesneša paaugstinājumu, savainojot soģim kāju.

Reklāma Pēc notikušā spēle sākotnēji tika pārtraukta uz pāris minūtēm, kuru laikā laukumā devās ATP uzraugs, pārrunājot notikušo ar galveno tiesnesi un Nalbandjanu. Drīz vien argentīnietim tika piespriesta diskvalifikācija par «nesportisku uzvedību».

«Šis bija neticams fināls. Labākais mačs nedēļas laikā. Nalbandjans zaudēja kontroli un iespēra pa paaugstinājumu, kura lidojošs dēļa gabals trāpīja tiesnesim, viņu nopietni savainojot,» intervijā BBC stāstīja turnīra direktors Kriss Kermods. «Nalbandjans ļoti nožēlo izdarīto un pašlaik jūtas briesmīgi.»

Šajā turnīrā piedalījās arī Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis, kurš pirmās kārtas mačā ar 3:6, 4:6 piekāpās itālim Simonem Bolelli.