25.03.2014. 07:30
Iespaidīgi Maiami "Masters 1000" turnīru sācis ranga līderis Rafaels Nadals pirmajos divos mačos zaudējis tikai piecus geimus. Par spāņa otro "upuri" kļuva Deniss Istomins, kurš spēja uzvarēt tikai vienā geimā – 1:6, 0:6.

Tāpat kā savu pirmo maču pret Leitonu Hjuitu, arī cīņu pret Denisu Istominu Rafaels Nadals sāka ar 4:0 starta izrāvienu. Uzbekistānas labākais tenisists 2. seta pirmajā geimā ieguva divas breikbumbas, taču nevienu no tām nespēja realizēt, abos gadījumos pieļaujot "forehand" kļūdas. Istomins turpinājumā neuzvarēja nevienā geimā, savu servi nespējot noturēt pat no 40:15 pārsvara. Spēle ilga tikai 59 minūtes. Cik geimus pret Rafu uzvarēs Fabio Foņīni?

Laimīgais zaudētājs Dušans Lajovičs, kurš ieņēma Tomija Hāsa vietu, bija ļoti tuvu tam, lai pirmo reizi spēlētu "Masters 1000" 4. kārtā. Serbijas tenisists pret haotiski un steidzīgi spēlējošo Aleksandru Dolgopolovu vairākas reizes izlaida pārsvaru. Vispirms viņš 3. setā divreiz nenosargāja breiku. Otrais gadījums bija pie rezultāta 5:4, kad viņš servēja par uzvaru mačā. Dolgopolovs ar apvedošo sitienu ieguva breikbumbu, kuras izspēlē Lajovičs paslīdot iesita tīklā – 5:5. Pēc tam mačs uz stundu tika pārtraukts lietus dēļ. Līdz lietum tautieša sniegumam klātienē sekoja Novaks Džokovičs, kuram pirmdien bija brīvdiena.

Vēlāk taibreikā serbam bija 3:0 pārsvars un vēlāk arī 5:4 un pašam divreiz jāservē. Lajovičs vairs neuzvarēja nevienā izspēlē. Dolgopolovs 5:5 panāca ar lielisku "forehand" sitienu stūrī. Lajovičs kontrolēja nākamo izspēli, kuru pārtrauca līnijtiesnesis, nosaucot autu brīdī, kad Dušana sistā bumbiņa piezemējās vairākus cm iekšpus gala līnijai. Tas Lajovičs pārspēlē zaudēja punktu ar slikti izpildītu "slaisu", pēc tam vēl viens neprecīzs sitiens, um mačs bija galā ar dramatisku Dolgopolova uzvaru – 3:6, 6:0, 7:6(5).

Ukrainas pirmais numurs, kurš pēdējos divos mēnešos sasniedzis ļoti labus rezultātus, šogad uzvarējis jau četrus no pieciem mačiem, kuros uzvarētājs izšķīries 3. seta taibreikā. Iepriekšējā turnīrā Indianvelsā viņš tādā veidā tika galā arī Nadalu. Dolgopolova nākamais pretinieks būs "Australian Open" čempions Stanislass Vavrinka, kurš Maiami 4. kārtu sasniedzis pirmo reizi kopš 2009. gada.