01.04.2015. 16:28
Oficiāli apstiprināts, ka arī 2015. gadā Latvijā, motokompleksā ''Zelta Zirgs'', Ķegumā norisināsies pasaules čempionāta posms motokrosā MXGP un MX2 klasēs.

Pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstam, sadarbojoties Latvijas Motosporta federācijai un sacensību galvenajam organizatoram – biedrībai "Kristera Serģa motoklubs", panākta vienošanās par pasaules čempionāta norisi Latvijā, no 2015. līdz 2017.gadam, ieskaitot.

Prestižās sacensības Latvijā šogad norisināsies 11. un 12. jūlijā, kad tiks noskaidroti pasaules čempionāta Latvijas "Grand Prix" ieguvēji MXGP un MX2 klasēs. Paralēli pasaules čempionāta ieskaitei, Ķegumā startēs arī EMX250, EMX85 un EMX65 klašu sportisti, kuri cīnīsies par Eiropas čempionāta lauriem. Tas nozīmē, ka skatītājus gaida vismaz desmit aizraujoši finālbraucieni, ar pasaules spēcīgāko sportistu piedalīšanos.

Pasaules čempionāts MXGP un MX2 klasēs šogad norisinās 18 posmos, pirmie trīs no kuriem jau aizvadīti. Lielisku sniegumu demonstrē jaunais Latvijas sportists Pauls Jonass, kurš pēc aizvadītiem trīs posmiem MX2 klases kopvērtējumā atrodas augstajā trešajā vietā. Paredzēts, ka Ķegumā dalību pasaules un Eiropas čempionātā ņems vēl vairāki vadošie Latvijas sportisti. Organizatori cer, ka Jonasa lieliskie rezultāti radīs faniem papildus motivāciju, Latvijas sportistus atbalstīt klātienē.

Sacensību organizators Kristers Serģis: "Esam uzsākuši darbu pie pasaules čempionāta organizēšanas un ar gandarījumu visiem Latvijas motosporta draugiem varu apstiprināt, ka augstākā līmeņa motokross Latvijā bija, ir un būs arī turpmākos gadus. Centīsimies pārņemt labāko pieredzi no mūsu priekšgājējiem, bet cītīgi strādasim arī pie tā, lai sacensību izklaides programma kļūtu krāšņāka, interesantāka, pievilcīgāka un līdzjutējiem pieejamāka. Ķegumā notiks ne tikai MXGP posms solo motociklu klasēm, bet arī pasaules čempionāts motocikliem ar blakusvāģiem un Eiropas čempionāta posms kvadricikliem. Šīs sacensības norisināsies 8. un 9. augustā. Aicinu visus motospotra fanus uz sacensībām Ķegumā un atbalstīt Latvijas sportistus trasē, cīņā ar pasaules motokrosa meistariem."

Paredzēts, ka tuvākajās dienās sāksies biļešu iepriekšpārdošana internetā, par ko sekos papildus informācija.

Izmantotie resursi:Jaunumi « Sākums - AutoEuro - Krāsains...Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties