23.05.2014. 15:21
Motokrosa kluba MX Moduls sportists, 2013.gada Latvijas čempions MX1 klasē Dāvis Ivanovs gatavs uzsākt cīņas Pasaules čempionātā. Pirmais posms, kurā talantīgais braucējs startēs, būs 22.jūnijā Vācijā, Toičentāles trasē, vēsta komandas pārstāvji.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

“Jau sezonas sākumā tika nolemts - šo gadu sāksim mierīgi, piedaloties Latvijas čempionāta, Latvijas kausa un Superkausa sacensībās. Mūsu sportisti zināja, ka labu rezultātu gadījumā būs jāstartē arī Pasaules čempionāta posmos. Ivanovs jau pagājušajā gadā parādījā, ka ar cītīgu un neatlaidīgu darbu var sasniegt labus rezultātus. Arī šo sezonu sportists sācis ar pārliecinošiem startiem un uzvarām,” stāsta MX Moduls valses priekšsēdētājs Māris Martinsons.

Dāvis Ivanovs šosezon piedalīsies piecos Pasaules motokrosa čempionāta posmos - Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Čehijā un Beļģijā. Sportista un kluba MX Moduls mērķis ir, lai Ivanovs, startējot prestižajā MXGP klasē, katrā no posmiem finišētu pirmajā piecpadsmitniekā.

“Pasaules čempionāta posmus gaidu ar lielu nepacietību! Šogad vēl neesmu startējis ārpus Latvijas, taču jūtos stiprs un konkurētspējīgs. Arī šī gada cīņas ar Matīsu Karro un Tanelu Leoku, kuri ir pasaules līmeņa sportisti, pierāda, ka varu braukt viņu līmenī. Protams, trases, kurās notiek Pasaules čempionāta posmi, ir krietni sarežģītākas nekā pie mums Latvijā. Arī konkurenti spēcīgāki un ātrāki. Visi tur grib un var uzvarēt. Turpināšu tik pat nopietni trenēties un piepildīt uzstādīto mērķi, katrā posmā finišējot pirmajā piecpadsmitniekā,” apņēmības pilns ir Ivanovs.

MX Moduls sportists šosezon startējis Latvijas motokrosa čempionāta un seriāla Superkauss 1.posmos, abos izcīnot otro vietu aiz Matīsa Karro. Savukārt seriāla Superkauss 2.posmā Ivanovu apsteidza tikai igauņu sportists Tanels Leoks.  Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties