04.09.2014. 18:57
Svētdien Saldū norisināsies sestās "Monster Energy Superkauss'' sezonas noslēdzošais posms, kurā sportisti un komandas cīnīsies par ZZS Lielo balvu.

Spraiga cīņa gaidāma visās motociklu klasēs un arī komandu ieskaitē. Vairākas komandas meklē pastiprinājumu uz finālposmu, lai veiktu pēdējo izrāvienu cīņa ar konkurentiem. Patīkamas ziņas faniem šajās dienās ir sagādājusi "MX Ādaži'' komanda, pastiprinot savu sastāvu ar diviem augstas klases sportistiem. Kā pirmais pirms pāris dienām tika pieteikts viens no vadošajiem Igaunijas solo klašu braucējiem Priits Ratseps, kuram ir liela pieredze visaugstākā ranga sacīkstēs. Šodien ''MX Ādaži'' pieteica vēl vienu kaimiņvalsts sportistu - šoreiz Krievijas ātrāko Kvadru klases braucēju Daniilu Vlasovu, kurš neapšaubāmi būs viens no pretendentiem uz uzvaru Kvadru klasē un nopietns palīgs komandai cīņā par vietu uz Saldus finālposma pjedestāla.

"MX Ādaži'' komandas krāsas Saldū aizstāvēs arī tās līderi Edgars Meņģelis,kurš šogad ir izcīnījis 3.vietu Eiropas kvadru čempionātā, Leons Kozlovskis, kā arī Jānis Saldavs, Jānis Kārkliņš, Raivis Sootee, Rinalds Dišlers Kirilko. Pirms pēdējā ''Superkauss'' posma Leona Kozlovska vadītā komanda kopvērtējumā ieņem sesto vietu, par 48 punktiem atpaliekot no piektās vietas.

Jāpiebilst, ka ar šādu sastāvu ādažniekiem ir lieliskas iespējas savas pozīcijas uzlabot, un Saldus posmā pacīnīties par godalgotajām vietām. Tiekamies svētdien - būs interesanti!Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties