16.03.2015. 17:23
28. martā Toruņas mototrekā Polijā risināsies "Speedway Best Pairs Cup" pirmā posma sacensības, kurās uzaicināti piedalīties arī Latvijas labākie spīdveja meistari - Maksims Bogdanovs, Andžejs Ļebedevs un Ķasts Puodžuks. Mūsējiem pretī stāsies trīs pasaules čempioni un trīs vicečempioni, 8 GP posmu uzvarētāji un 8 GP seriāla medaļnieki.

Visas septiņas valstis ir paziņojušas savu pāru plus rezervista vārdus un jau sezonas pirmajās prestižajās sacensībās redzēsim gandrīz visu pasaules spīdveja eliti. Tāpēc vēl jo lielāks godsun atzinība, ka uz spīdveja pasaules labāko pāru pirmo posmu ir uzaicināti Latvijas motobraucēji (pērn triju posmu summā mēs bijām 6. vietā).

Poliju pārstāvēs pašreizējais pasaules vicečempions Kžištofs Kaspžaks, divkārtējais pasaules vicečempions Jaroslavs Hampels (vienreiz bija arī trešais GP seriālā) un pasaules junioru čempions Pjotrs Pavļickis, Austrāliju - 2012. gada pasaules čempions Kriss Holders, kā arī šā gada GP seriāla dalībnieki Džeisons Doils un Trojs Batčelors, Krieviju - 2009. gada GP seriāla 3. vietas ieguvējs, Eiropas čempions Emīls Saifutdinovs, 2011. gada Eiropas čempions un pašreizējais Latvijas atklātā čempionāta uzvarētājs Grigorijs Laguta un viņa jaunākais brālis, bijušais GP seriāla dalībnieks Artjoms Laguta, Dāniju - trīskārtējais pasaules čempions Nikijs Pedersens un 2013. gada GP seriāla bronzas medaļas ieguvējs Nilss Kristians Iversens (atgriezies pēc smagas traumas), Zviedriju - 2011. gada pasaules vicečempions Andreass Junsons, šā gada GP seriāla dalībnieks Tomass H. Junasons un GP posmu uzvarētājs, jaunais Daugavpils "Lokomotīves" papildinājums Antonio Lindbeks, ASV - trīskārtējais un pašreizējais pasaules čempions Gregs Henkoks un jaunais talants Džino Mansaress.Starp konkurentiem ir arī seši bijušie pasaules junioru čempioni. Desmit no mūsu spīdvejistu konkurentiem ir starp šā gada GP seriāla pamatsastāva dalībniekiem.Otrais posms risināsies 11. aprīlī Gistrovas mototrekā Vācijā, trešais - 9. maijā Esbjergas mototrekā Dānijā. Punkti braucienos šosezon tiks skaitīti tradicionāli - proti, 3, 2, 1 un 0. Par pirmo vietu posmā būs 10 punktu, par otro - 8. par trešo - 6, par ceturto - 4, par piekto - 3, par sesto - 2 un par septīto - 1 punkts.Visus trīs posmus varēs redzēt Eurosport TV kanālā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties