01.05.2015. 23:08
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ervīns Muštukovs, kurš šobrīd valstsvienības sastāvā atrodas pasaules čempionātā Čehijā, noslēdzis līgumu ar Francijas augstākās līgas komandu Grenobles Bruleurs de Loups, informē klubs.Pēdējās...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pēdējās sezonas 31 gadu vecais vārtsargs pavadījis Dānijā. Šo sezonu viņš aizvadīja Olborgas Pirates, regulārajā čempionātā piedaloties 35 spēlēs, kuru laikā vidēji ielaida 2,77 ripas un atvairīja 92% pretinieku metienu. Savukārt piecās izslēgšanas cīņās viņš caurmērā savā "cietoksnī" ielaida 3,07 ripas, bet atvairīja 91,2% raidījumu.

Vēl tikai piektdien Muštukovs Latvijas izlases sastāvā debitēja pasaules čempionātos, kaut gan cīņa neizvērtās pārāk sekmīga, jo šī gada meistarsacīkšu pirmajā duelī Latvija ar 1:6 piekāpās Kanādai. Muštukovu pēc pirmajiem pieciem ielaistajiem vārtiem nomainīja pieredzējušais Edgars Masaļskis.

Savas karjeras laikā Muštukovs spēlējis ne tikai Latvijas un Dānijas komandās, bet arī Ziemeļamerikā, Lielbritānijā un Zviedrijā, turklāt savulaik paguva divus mačus aizvadīt arī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandā Rīgas Dinamo.

Sestdien Latvijas izlasei pasaules čempionātā gaidāma tikšanās ar Čehiju, bet turpinājumā valstsvienība sacentīsies arī ar Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties