20.11.2014. 13:09
Svētdien, 23. novembrī, pulksten 16:00 Murjāņu sporta ģimnāzijā notiks diskusiju vakars, kurā ar Latvijas jaunajiem sportistiem tiksies liela daļa no šī brīža labākajiem Latvijas riteņbraucējiem. Diskusiju laikā jauniešiem būs lieliska iespēja uzzināt to ceļu, kādu līdz savam sasniegtajam gājuši tādi labi zināmi velosportisti kā – "Tour de France" dalībnieks Gatis Smukulis un Eiropas čempionātu medaļnieki – Toms Skujiņš un Andžs Flaksis.

Šobrīd riteņbraukšanā ir starpsezonas periods. Daļa sportisti vēl atpūšas, kamēr citi jau pilnā sparā gatavojas jaunajai sacensību sezonai. Bijušais Latvijas profesionālais riteņbraucējs Arvis Piziks, kopā ar domubiedriem, vienkopus aicinās Latvijas vadošos šosejas un MTB riteņbraucējus.

Svētdien, 23. oktobrī, pulksten 16:00 Murjāņu sporta ģimnāzijā tiks rīkots diskusiju vakars, kurā aicināts piedalīties ikviens jaunais Latvijas riteņbraucējs. Aizraujošajā diskusijā piedalīsies šī gada "Tour de France" daudzdienu velobrauciena dalībnieks Gatis Smukulis, Eiropas čempionātu medaļnieki – Toms Skujiņš un Andžs Flaksis, elites MTB braucējs Matīss Preimanis, Latvijas čempions grupas braucienā Andris Vosekalns, kā arī citi vadošie mūsu riteņbraucēji.

Tikšanās laikā jaunajiem riteņbraucējiem būs iespēja uzzināt sev interesējošās lietas par treniņu procesu, karjeras izaugsmes iespējām šosejas un MTB riteņbraukšanā, kā arī daudzas citas svarīgas nianses, kas var nākotnē pozitīvi ietekmēt jauno sportistu rezultātus un uztveri par riteņbraukšanu. Tāpat elites sportisti pastāstīs par pēdējām tendencēm profesionālajā riteņbraukšanā un nākotnes perspektīvām.

Informāciju sagatavoja:Toms MarkssLatvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārsBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties