23.02.2017. 12:48

Villijs Dīns, ''Ventspils'' saspēles vadītājs: ''Pieļāvām dažas kļūdas izšķirošos momentos. Uzbrukām ar 50 procentu precizitāti no soda metiena līnijas. Kad pieļauj kļūdas un nespēj trāpīt brīvos metienus, nevari spēli pabeigt kā uzvarētājs.''

Kārlis Muižnieks, ''Ventspils'' galvenais treneris: ''Apsveicu jūs ar iekļūšanu nākamajā kārtā. Cīnījāties visas 40 minūtes un spēlējāt agresīvu basketbolu. Runājot par spēli, kontrolējām to 35 minūtes. Pēc tam svarīgos brīžos pieļāvām kļūdas. Svarīgākais ir aizsardzības atlēkušās bumbas - jūsu komanda ieguva pārāk daudz otrās iespējas, bet spēle ir spēle. Aizvadījām lielisku spēli, paldies spēlētājiem, kas cīnījās līdz galam, bet nebijām veiksmīgi no soda metienu līnijas un arī citos svarīgos brīžos.''

Valters de Rafaele, ''Umana Reyer'' galvenais treneris : ''Mēs esam patiesi laimīgi, ka ir izdevies iekļūt TOP 16 kārtā. Esam priecīgi dalīties šajās emocijās ar saviem līdzjutējiem. Gribu pateikties maniem spēlētājiem, jo aizvadījām spēli ļoti, ļoti grūtā brīdī. Uzskatu, ka spēli uzvarējām aizsardzībā, jo ļāvām ''Ventspilij'' gūt tikai 60 punktus. Uzbrukumā darījām no visa pa mazliet - atlēkušās bumbas un citas mazās nianses.''

Vakar ''Ventspils'' Venēcijā ar rezultātu 61:70 piekāpās vietējai "Umana Reyer" vienībai. Divu spēļu summā "Ventspils" atzina pretinieku pārākumu ar 135:137. Nākamo spēli turnīra 1/8 finālā "Umana Reyer" aizvadīs savā laukumā, 1. martā uzņemot tautiešus "Sidigas Avellino", bet atbildes spēle Avellīnā paredzēta 8.martā.

Izmantotie resursi:Umana Reyer Venezia v Ventspils Boxscore -...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]