25.11.2017. 13:49

Muižnieks abās ugunslīnijās bija nekļūdīgs un sacensību uzvarētājam Tarjeijam Bē no Norvēģijas, kurš pieļāva vienu kļūdu, zaudēja vienu minūti un 23,6 sekundes.

Otro vietu izcīnīja vēl viens norvēģis Frēdriks Jesbaks, kurš neaizvēra vienu mērķi un savam tautietim zaudēja 23,7 sekundes, bet trešais bija Eduards Latipovs no Krievijas, kurš šāva precīzi un no uzvarētāja atpalika 31,2 sekundes.

Vēl no Latvijas sportistiem Aleksandrs Patrijuks ar vienu kļūdu šaušanā ieņēma 45.vietu, Ilmārs Bricis ar četrām kļūdām ierindojās 77.pozīcijā, bet Roberts Slotiņš ar sešiem nesašautiem mērķiem bija 109. starp 128 biatlonistiem.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Biatlona federācijas (LBF) ģenerālsekretārs Krišjānis Meirāns, šīs sacensības latviešiem kalpoja kā atlase Pasaules kausa pirmajam posmam, kurā jau vietu nodrošinājuši Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs un Daumants Lūsa. Ņemot vērā sestdienas rezultātus, posmam kvalificējās arī Muižnieks un Patrijuks.