03.04.2014. 19:58
Uzvaru sēriju Ukrainas Superlīgā šodien veiksmīgi turpinājusi Kārļa Muižnieka trenētā Južnijas ''Khimik'', kas izbraukumā ar rezultātu 67:51 pieveica ''Hoverla''. Latvijas izlases spēka uzbrucējs Rolands Freimanis minētajā mačā guva tikai divus punktus, toties ''Khimik'' izcīnīja savu 13. uzvaru pēc kārtas.

Atšķirībā no citām spēlēm treneris Kārlis Muižnieks šodien izmantoja un laukumā sūtīja optimālo sastāvu. Par uzvaras atslēgu kalpoja "Khimik'' aizsardzība - viesi mājiniekiem ļāva realizēt tikai 13 no 46 divpunktu metieniem (28%), un tas kompensēja Južnijas zaudēto cīņu par atlēkušajām bumbām (35 pret 44). Ukrainas Superlīgas līdervienība ''Hoverla'' basketbolistiem otrajā puslaikā ļāva gūt vien 21 punktu un beigās izcīnīja uzvaru ar 67:51 (19:12, 16:18, 17:10, 15:11).

Rolands Freimanis spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un 15 minūtēs atzīmējās ar diviem punktiem (2p. - 0/1, 3p. - 0/2, 1p. - 2/2), četrām atlēkušajām bumbām, vienu izprovocētu piezīmi un trim efektivitātes koeficienta punktiem. Latviešu uzbrucējam šis bija mazrezultatīvākais sniegums kopš 16. februāra mača pret "Donetsk". Kopumā Freimanis šosezon piedalījies 25 Ukrainas Superlīgas spēlēs, laukumā pavadījis nepilnas 19 minūtes un palīdzējis komandai ar 8,8 punktiem (2p. - 54,8%, 3p. - 37%, 1p. - 81,3%) un 4,2 atlēkušajām bumbām (vidējā efektivitāte 10,6).

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...