18.10.2017. 21:37

"Vaiņodes" komandai šī bija otrā izbraukuma spēle četru dienu laikā. 15. oktobrī vaiņodieši spraigā cīņā ar 33:34 piekāpās "Jūrmalas Sports" komandai. Šovakar gan MSĢ/LAT-Hertz, gan "Vaiņodei" bija iespējas uzvaras gadījumā uzlabot savas pozīcijas turnīra tabulā.

Spēles sākumā vairākas reizes minimālu vadību ieguva viesi no Vaiņodes, tomēr drīz vien MSĢ/LAT-Hertz veica 7:2 izrāvienu, kas mājiniekiem ļāva nokļūt jau daudz komfortablākā situācijā (10:6). Murjāņieši īpaši labi nospēlēja arī puslaika beigās - tā pēdējā sekundē Toms Rolands Ābelīte ar precīzu raidījumu MSĢ/LAT-Hertz komandai nodrošināja labu placdarmu pirms izšķirošajām 30 minūtēm (20:12).

Pēc 15 minūšu pārtraukuma labāk spēlē iegāja vaiņodieši, kas līdz 55. minūtei bija spējuši teju izdzēst starpību uz rezultāta tablo (26:28). Noslēgumā gan aukstasinīgāki izrādījās murjāņieši, kas svinēja uzvaru ar rezultātu 33:29.

Nozīmīgāko pienesumu uzvarai nesa Ņikita Pančenko, kura rēķinā desmit vārtu guvumi. "Vaiņodes" rindās septiņas reizes precīzs bija Oskars Pāvils.

MSĢ/LAT-Hertz – HK Vaiņode 33:29 (20:12)MSĢ/LAT-Hertz: Pančenko 10/1, Ābelīte 7, Šuleiko 6, Piļpuks 5, Usāns 2, Krieviņš 2/2, Jonuška 1.HK Vaiņode: O. Pāvils 7/2, Strēlis 6, A. Pāvils 6, Taujēns 3, K. Plūme 3, R. Plūme 2, Pumpurs 1, Mickus 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv