14.10.2015. 22:42
Anglijas Futbola asociācija savā mājaslapā paziņojusi, ka "Chelsea" galvenais treneris Žuzē Mourinju sodīts ar vienas spēles nosacītu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu sterliņu mārciņu (67,3 tūkstošu eiro) soda naudu.

Sodīšanas iemesls ir portugāļu futbola speciālista publiski paustā kritika tiesnešiem pēc šā gada 3. oktobrī aizvadītās Anglijas Premjerlīgas spēles pret "Southampton", kurā Londonas klubs savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:3.

Pēc mača Mourinju kritizēja galveno tiesnesi par pendeles nepiespriešanu uz viesu vārtiem un sacīja, ka tiesneši baidās dot pendeles un pieņemt citus svarīgus lēmumus par labu "Chelsea".

Mourinju, kurš atzina savu vainu, sodīts ar vienas spēles diskvalifikāciju. Tā stāsies spēkā, ja portugāļu treneris līdz nākamā gada 13. oktobrim atkārtoti tiks pieķerts līdzīgā pārkāpumā.

Tikmēr FIFA izmeklēšot Francijas izlases centra aizsarga Eliakima Mangalā pāreju no "Porto" uz Mančestras "City". Šajā darījumā, iespējams, esot pārkāptas trešās puses tiesības. Aizdomas gulstoties uz "Porto".

Izmantotie resursi:Chelesea manager Jose Mourinho fined and given...BBC Sport - Eliaquim Mangala: Fifa...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties