26.10.2015. 11:06
Londonas «Chelsea» galvenajam trenerim Žozē Mourinju draud atlaišana, ja viņa vadītā komanda nākamajā Anglijas premjerlīgas čempionāta spēlē piedzīvos zaudējumu, pirmdien vēsta britu mediji.

• «Chelsea» pauž «pilnu atbalstu» Mourinju 2015. g. 5. oktobris
  • Mourinju: Nebijām pelnījuši sasniegt Čempionu līgas ceturtdaļfinālu 2015. g. 12. marts

Čempionāta nākamajā spēlē 31. oktobrī «Chelsea» savā laukumā uzņems «Liverpool». Sestdien «Chelsea» ar 1:2 zaudēja «West Ham United», kas bija jau piektais zaudējums aizvadītajās desnuit spēlēs pēc kurām Mourinju komanda ieņem tikai 15. vietu turnīra tabulā.

Sestdienas spēli «Chelsea» pabeidza mazākumā, jo jau 44. minūtē sarkano kartīti saņēma Nemanja Matičs. Pārtraukumā Mourinju centās ielauzties tiesnešu istabā par ko tika nosūtīts tālāk spēli vērot no tribīnēm.

«Daily Express» vēsta, ka Mourinju uzvedība ļoti nav patikusi kluba īpašniekam Romānam Abramovičam.

Ja Mourinju zaudēs darbu, tad par tuvākajiem kandidātiem darbam art «Chelsea» tiek minēti Gūss Hidinks un Karlo Ančeloti.

Pēc desmit kārtām Anglijas premjerlīgā pa 22 punktiem ir «Manchester City» un «Arsenal». Divi punkti mazāk ir «West Ham United» un «Manchester United». «Chelsea» ir vienpadsmit punkti.