05.07.2015. 19:06

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Justs aizvadīja šosezon veiksmīgāko startu, jo kopvērtējumā nopelnīja 22 punktus, kas viņam ļāva tikt starp posma desmit labākajiem braucējiem. Pirmajā braucienā viņš ieņēma 11. vietu, bet otrajā braucienā finišēja 9. pozīcijā.

Jonass sacensības sāka labi, jo pirmajā braucienā finišēja ceturtais, tikai piekāpjoties savam komandam biedram Džefrijam Herlingsam no Nīderlandes, slovēnim Timam Gajseram un šveicietim Valentinam Gilo no Šveices. Diemžēl otrajā braucienā Jonass veica tikai desmit no 18 apļiem, finišu nesasniedza un tika klasificēts 20. vietā.

Par posma uzvarētāju kļuva slovēnis Gajsers ar 47 punktiem, jo pirmajā braucienā viņš bija otrais, bet otrajā uzvarēja. Otrais palika Gilo, bet trešais Džeremijs Zēvers no Šveices.

PČ kopvērtējumā pēc 11 no 18 posmiem līderis ar 423 punktiem ir Herlingss, bet otro vietu ar 345 punktiem ieņem Gajsers. Jonass kopvērtējumā zaudēja vienu pozīciju un ar 307 punktiem ir piektais, jo viņam priekšā ir abi šveicieši - Gilo ir 335, bet Zēveram 311 punkti.

Prestižākajā MX GP klasē posmā uzvarēja Romēns Febrē no Francijas, kurš uzvarēja abos braucienos, nostiprinoties PČ kopvērtējuma līderpozīcijās. Sacensībās startēja arī Latvijas motokrosists Dāvis Ivanovs, kurš posmā ieņēma 20. vietu, bet braucienos bija attiecīgi 19. un 18. vietā. Otro vietu posmā ieņēma Džeremijs van Horebēks no Beļģijas, bet trešais bija viņa tautietis Kevins Strijboss.

Ar 419 punktiem Febrs ir līderis, kuram seko itālis Antonio Kairoli ar 380 punktiem un vācietis Maksimilians Nagls ar 360 punktiem. Dāvis Ivanovs, kurš startējis tikai trīs posmos, ar astoņiem punktiem ir 38. vietā.

Nākamais PČ posms 12. jūlijā norisināsies Ķegumā.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties