13.07.2014. 21:20

, LSM.LV - Sports

Pirmajā braucienā Hīvinkē trasē Karro finišēja desmitais, savukārt otrajā braucienā viņš mērķa līniju šķērsoja vienpadsmitais, kas ļāva sasniegt desmitnieku posma kopvērtējumā. Sezonas kopvērtējumā Karro tika divas pozīcijas augstāk.

Dāvis Ivanovs ierindojās 19.vietā summā un izcīnīja 18. vietu otrajā braucienā, kas viņam nodrošināja sezonā pirmos ieskaites punktus. Abos braucienos uzvarēja sezonas līderis un septiņkārtējais pasaules čempions itālietis Antonio Kairoli.

Līdz pasaules čempionāta noslēgumam motokrosistiem atlicis aizvadīt vēl četrus posmus, no kuriem nākamais būs pēc divām nedēļām Čehijā.

Pauls Jonass startēja pakāpi zemākajā MX2 klasē, kur posmā ierindojās 14. vietā, braucienos finišējot 14. un 13. vietā. Roberts Justs braucienos ieguva 18. un 24. vietu. Abos braucienos uzvarēja čempionāta līderis Džefrijs Herlingss no Nīderlandes.

Pēc pasaules čempionāta noslēguma septembra beigās Ķegumā notiks prestižās Nāciju motokrosa sacīkstes.