13.04.2014. 21:35

, LSM.LV - Sports

Karro sacīkstēs nopelnīja 15 ieskaites punktus - astoņus punktus par 13.vietu pirmajā braucienā un septiņus punktus par finišu 14. pozīcijā otrajā braucienā. Visu goda pjedestālu Trentino aizņēma beļģi, no kuriem labākais bija Klemēns Desāls, apsteidzot Žeremiju van Horebēku un Kevinu Strijbosu.

Augusts Justs posma pirmajā braucienā ieņēma 23.vietu, savukārt otrajā braucienā viņu ierindoja 27 pozīcijā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā vadību saglabāja Itālijas pasaules čempions Antonio Kairoli ar 175 punktiem. Karro ar 43 punktiem pakāpās uz 17. vietu, turpretim Augusts Justs ar 10 punktiem atkāpās uz 22. vietu.

MX2 klasē 17. vietu sezonas debijā izcīnīja Pauls Jonass, savukārt Roberts Justs ieguva 22.vietu. Uzvarēja Nīderlandes motosportists Džefrijs Herlingss. Vadību kopvērtējumā ar 154 punktiem saglabāja šveicietis Arno Tonuss. Robertam Justam 25 punkti ļauj ieņemt 21. pozīciju summā, bet Jonass ir 24.vietā ar deviņiem punktiem.

Nākamais no pasaules čempionāta sezonā paredzētajiem 18 posmiem risināsies pēc nedēļas Bulgārijā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009