31.07.2015. 14:42
Viens no Latvijas labākajiem motokrosa braucējiem Roberts Justs guvis kārtējo traumu šosezon un būs nepieciešama operācija, kas, visticamāk, nozīmē sezonas beigas, sportists pavēstījis internetā.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Šķiet, ka sezona ir beigusies. Jau no gada sākuma man bija problēmas ar plecu, un zināju, ka pēc sezonas būs nepieciešama operācija,» raksta Justs. «Ceturtdien atkal izmežģīju plecu un šoreiz tas ir bojāts nopietnāk, tāpēc tagad nepieciešama operācija.»

Pasaules čempionātā MX2 klases kopvērtējumā «HSF Logistics» komandu pārstāvošais latvietis pašlaik ar 181 punktu ieņem 14.pozīciju, turklāt ir vienīgais sportists, kurš pie punktiem ticis visos šīs sezonas braucienos.

«Šī bija laba sezona. Guvu punktus katrā braucienā un trīs reizes finišēju desmitniekā,» atceras Justs. «Žēl, ka tas beidzās šādi.»

Kā zināms, traumas dēļ šosezon vairs nebrauks arī MX2 klases līderis Džefrijs Herlingss. Līdz ar to nopietnas izredzes pretendēt uz čempiona titulu ieguvis arī «Red Bull KTM Factory Racing» komandu pārstāvošais latvietis Pauls Jonass.

Justs ar savainojumiem cīnījās visu sezonu - martā viņš treniņa laikā savainoja labās kājas pēdu un potīti, bet pāris nedēļas vēlāk treniņā izsita plecu. Jūnija beigās viņš iepriekšējo reizi vēstīja, ka izmežģījis plecu.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties