24.05.2015. 18:55

, LSM.LV - Sports

Jonass finišēja ceturtais gan pirmajā, gan otrajā braucienā un summā sakrāja 36 punktus. Tikpat liels bija Francijas braucēja Žordi Tiksjēra guvums, taču viņam labāks rezultāts otrajā braucienā nodrošināja 3.vietu posma kopvērtējumā.

Uzvarēja šveicietis Valentēns Gilods, kurš tāpat kā otrās vietas ieguvējs Nīderlandes motokrosists Džefrijs Herlingss savāca 47 punktus. Uzvara otrajā braucienā deva pirmo vietu summā Šveices sportistam, bet pirmajā braucienā triumfējušais Herlingss palika otrais.

Otrs Latvijas dalībnieks Roberts Justs tika pie 17 punktiem par braucienos iegūto 14. un 11.vietu.

Pēc septiņiem posmiem Jonass kopvērtējumā arvien ir trešais ar 213 punktiem, bet Justs ieņem 15. pozīciju ar 79 punktiem. Līderis ar 308 punktiem ir Herlingss.

Pasaules čempionāta sezonā paredzēti 18 posmi, tostarp sacīkstes 12.jūlijā risināsies Ķegumā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009