23.10.2016. 19:52

Mančestras ''United'' galvenais treneris Žuzē Morinju šosezon pirmo reizi atgriezās savas bijušās komandas ''Stamford Bridge'' arēnā. Uz žurnālista jautājumu, kādas ir viņa sajūtas, treneris bija ļoti piezemēts, sakot, kā tā ir tikai spēle, un ka koncentrējas tikai un vienīgi uz pozītīvu iznākumu. Mančestras rindās šovakar laukumā atgriezās Džese Lingārds, kurš pagājušajā mačā palika aiz Ešlija Janga muguras, kā arī uzbrūkošā centra pussarga pozīcijā joprojām darbojās Pols Pogbā. ''Chelsea'' sastāvs savukārt, salīdzinot ar iepriekšējo maču, palika nemainīgs.

Londonas ''Chelsea'': Kurtuā – Keihils, Luiss, Aspiliketa – Alonso, Matičs, Kantē, Mozess – Azārs (Viljans 78'), Kosta (Bačuajī 78'), Pedro (Čalobahs 71')

Mančestras ''United'': De Hejs – Blinds, Smolings, Beilijs (Roho 52'), Valensija – Errera, Fellaini (Mata 46') – Lingārds (Marsiāls 65'), Pogbā, Rešfords – Ibrahīmovičs

Grūti maču iesākt labāk, kā to izdarīja Londonas ''Chelsea''. Bumbu spēlē ievadīja Djēgu Kosta un tā nonāca pie Markosa Alonso, kurš izpildīja izcilu piespēli brīvajā koridorā un ātrāks par Mančestras centra aizsargiem bija Pedro, apspēlējot arī tālu no vārtiem iznākušo Davidu De Heju un raidot bumbu tukšos vārtos – 1:0 pēc nospēlētas nepilnas minūtes. ''United'' atbildēja ar bīstamu Zlatana Ibrahīmoviča sitienu ar galvu, taču bumba lidoja pāri vārtiem. ''Chelsea'' negrasījās apstāties un nopelnīja stūra sitienu, pēc kura neveiksmīgi nospēlēja ''United'' futbolisti un bumba nonāca pie Gerija Keihila, kurš to sita vārtos, panākot jau 2:0.

Mančestras sniegums nebija pārliecinošs un komanda vēl reizi iekrita pretuzbrukumā, kad divatā pret vienu aizsargu skrēja Pedro un Djēgu Kosta, tomēr pirmo vārtu autors izpildīja neprecīzu piespēli un aprāva izcilu iespēju. Spēle bija ātra un dinamiska. Abas komandas uzbruka vienlīdz daudz, radot bīstamas izdevības, turklāt Kosta dažas sekundas pirms svilpes par puslaika beigām varēja iegūt trīs vārtu pārsvaru, tomēr no tuvas distances uzsita virsū De Hejam.

Morinju, sākoties otrajam puslaikam, veica taktisku izmaiņu un laukumā sūtīja uzbrūkošā tipa pussargu Huanu Matu, bet nomainīja balsta pussargu Maruānu Fellaini. ''United'' piedzīvoja nelaimi – traumā iedzīvojās Eriks Beilijs, kura vietā nāca Markoss Roho. ''Chelsea'' aizskrēja pretuzbrukumā, kad pēc sprinta Viktors Mozess piespēlēja Edenam Azāram, tomēr beļģa sitienu no labas pozīcijas nobloķēja Kriss Smolings. Nedaudz vēlāk spēcīgu un vārtsargam neparocīgu sitienu izpildīja Džese Lingārds, taču bumbu atsita Tibo Kurtuā.

Puslaika otrajā pusē ''Chelsea'' parādīja, ka šovakar ir daudz labāka par komanda par ''Sarkanajiem velniem'' un izspēlēja skaistu kombināciju, pēc kuras savu pretspēlētāju apveda Azārs un raidīja bumbu tālajā stūrī - 3:0 un ''Stamford Bridge'' sanākušie mājinieku skatītāji varēja kārtējo reizi līksmot. Ar to vēl nekas nebeidzās. Bumbu centra zonā ieguva Ngolo Kantē, kurš veica īsu skrējienu, apspēlēja aizsargu un sita bumbu tālajā stūrī, gūstot savus pirmos vārtus ''Chelsea'' sastāvā un panākot graujošu pārsvaru - 4:0! ''United'' bija bezspēcīga un līdz mača beigām tā arī neatrada veidus, kā iedabūt bumbu pretinieku vārtos, mačam noslēdzoties ar graujošu Londonas komandas uzvaru un trīs punktiem turnīra tabulā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]