28.08.2016. 01:12
Madrides „Real” otrajā Spānijas čempionāta jaunās sezonas kārtā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1, pieveicot „Celta de Vigo” futbolistus. Savukārt Madrides "Atletico" aizvadījusi divas spēles pret līgas jaunpienācējām - "Alaves" un "Leganes" -, bet nevienā mačā nav spējusi uzvarēt un samierinājusies ar diviem neizšķirtiem.

Madrides „Real”, spēlējot savā laukumā, šovakar uzvarēja 14. „La Liga” maču pēc kārtas, ieskaitot pagājušās sezonas noslēgumu. Kluba rekords, kas ir 15 uzvaras pēc kārtas, varētu tikt atkārtots nākamajā mačā pret „Osasuna”.

Šodienas mačā pret „Celta de Vigo” uzvara gan nenāca viegli, jo „Real” ierindā joprojām nav vairāku līderu ar savainoto Krištianu Ronaldu priekšgalā. Salīdzinoši blāvi tika aizvadīta mača pirmā stunda, bet tad rezultātu atklāja Alvaro Morata, kurš atgriezies Madridē no Turīnas „Juventus”. Morata 60. minūtē izmantoja nelielu pretinieku vilcināšanos un pirmais nokļuva pie vārtsarga atsistās bumbas, raidot to vārtos.

Pavisam drīz gan sekoja „Celta” atbilde ar ļoti precīzu čīlieša Fabiana Orelanas sitienu, kas panāca 1:1. Mirkli iepriekš Moratam bija laba iespēja gūt savus otros vārtus, taču tā netika izmantota.

„Real” nokļuva reālās briesmās, lai negaidīti zaudētu punkts, taču tas nenotika Tonija Krosa dēļ. Vācu leģionārs sagaidīja uz maiņu nākušā Lukasa Vaskesa piespēli un ar precīzu sitienu 81. minūtē tomēr izrāva „Real” uzvaru.

Savukārt otra Madrides komanda „Atletico” bija spiesta samierināties ar bezvārtu neizšķirtu pret „Leganes”. Djēgo Simeones vadītajai komandai laukumā bija iespaidīgs pārsvars bumbas kontroles ziņā (63% pret 37%), taču izdevās izdarīt tikai trīs statistikā fiksētus sitienus vārtu rāmī. Līgas jaunpienācēja „Leganes” līdz ar to debijas sezonas pirmajās divās spēlēs savākusi jau četrus punktus, kamēr „Atletico” joprojām bez uzvarām. Pirmajā kārtā „Atletico” spēlēja 1:1 pret citu „La Liga” jaunpienācēju „Deportivo Alaves”.