06.03.2015. 08:24
NBA līgā tuvu savam piektajam triple-double pēc kārtas bija Oklahomsitijas ''Thunder'' līderis Rasels Vestbruks, taču tas neglāba no zaudējuma izbraukumā pret Čikāgas ''Bulls'' ar 105:108. Citā spēlē Portlendas ''Trail Blazers'' savās mājās uzvarēja Dallasas ''Mavericks'', taču spēlē Ahileja cīpslu pārrāva Veslijs Metjūzs.

Kevina Durenta prombūtnē arvien spilgtāk sevi parādījis Rasels Vestbruks, kurš pirms šīs spēles Oklahomsitijas ''Thunder'' rindās bija atzīmējies ar četriem triple-double pēc kārtas. Arī aizvadītajā naktī pret Čikāgas ''Bulls'' eksplozīvais saspēles vadītājs bija ceļā uz šādu statistiku. Lai arī viņš ar Serdžu Ibaku bija palīdzējis komandai otrajā ceturtdaļā iegūt 16 punktu pārsvaru (37:21), taču mājinieku rindās rezervisti ar Nikolu Mirotiču priekšgalā spēja veikt atbildes gājienu, kas ļāva trešo ceturtdaļu uzsākt pie divu punktu deficīta (48:50).

Trešajā ceturtdaļā ļoti pamanāms bija Vestbruks, kurš guva 19 no komandas 29 punktiem, kas atkal ļāva iegūt pārsvaru pret buļļiem 79:70. Spēles galotnē vairākas reizes uzbrukumus savās komandās rezultatīvi noslēdza Mirotičs un Vestbruks, taču izšķirošie notikumi risinājās nepilnas piecas sekundes līdz pamatlaika beigām, kad pie rezultāta 105:104 Vestbruka pustālais metiens neskāra stīpu, bet Kanters atlēkušo bumbu savāca pēc uzbrukuma laika beigām.

Atbildes uzbrukumā Čikāga uz tālmetiena līnijas atdeva bumbu vakara precīzākajam mājiniekam Etvonam Mūram, kurš to realizēja, panākot 107:105 ''Bulls'' labā. Otrā laukuma galā Vestbruks iekļuva mājinieku slazdā un izkāpa ārpus laukuma. Spēles gala rezultātā ''Bulls'' svinēja uzvaru ar 108:105. Čikāgas rindās ar 26 punktiem atzīmējās Mirotičs, kamēr Vestbruks guva 43 punktus (2p 11/27, 3p 3/5, 1p 12/15), izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Tiesa, spēlētājs pieļāva arī piecas kļūdas un +/- rādītājā nopelnīja -8.

Citā spēlē savā laukumā pie pārliecinošas uzvaras tika Portlendas ''Trail Blazers'', kura savā laukumā ar 94:75 pārspēja Dallasas ''Mavericks''. Portlendai viesu uzbrukumi sagādāja problēmas tikai pirmajā ceturtdaļā, kurā zaudēts ar 17:23. Trešās ceturtdaļas noslēgumā ''Trail Blazers'' ieguva 16 punktu pārsvaru (71:55), ar kuru pietika, lai uzvarētu savu piekto spēli pēc kārtas ar rezultātu 94:75.

Mājinieku panākumu ar 30.sezinas double-double (17 p., 12 atl. b.) kaldināja Lamarkuss Aldridžs, 15 punkti Nikola Batuma kontā. Zaudētāju rindās Monta Eliss 12 punktus guva ar izmestiem 20 metieniem no spēles. Portlendas uzvaras prieku aptumšoja snaipera Veslija Metjūza kājas savainojums, par kura nopietnību liecina viņa nespēja paša spēkiem pamest laukumu. Pēc spēles medicīnas pārbaudēs secināts, ka spēlētājs pārrāvis Ahileja cīpslu, kas nozīmē, ka šī sezona viņam ir beigusies.