30.11.2017. 08:36

Monreālas „Canadiens” savā laukumā uzņēma Otavas „Senators”, komandu, kura pirms šīs spēles piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas. Arī cīņa izbraukuma pret citu Kanādas komandu nekļuva par izņēmumu, jo „Canadiens” uzvarēja ar 2:1. Mača sākums neliecināja, ka varētu būt kārtējā neveiksme, jo piektajā minūtē Marks Stouns vienatnē aizskrēja pret vārtsargu Keriju Praisu un apspēlēja viņu – 0:1. „Canadiens” pārņēma vadību otrajā periodā – sākumā Džonatans Druēns realizēja soda metienu – 1:1, bet pēc trīs minūtēm Filips Danolts panāca 2:1 – „Senators” hokejisti nesadalīja ripu pie apmales, tā tika pārtverta, sekoja piespēle vārtu priekšā, kur neviena netraucēts uzbrucējs iemeta ripu vārtos. Rezultāts vairs nemainījās, un „Canadiens” svinēja trešo uzvaru pēc kārtas kopš Praisa atgriešanas vārtos, taču komanda joprojām atrodas ārpus „play-off” zonas.

Bostonas ”Bruins” savā laukumā pārspēja Tampabejas „Lightning” ar 3:2. Jau pirmajās 20 minūtēs mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0 – Čarlijs Makavojs ar metienu no tālās distances atklāja rezultātu, bet perioda beigās Railijs Nešs pabeidza „Bruins” pretuzbrukumu ar stipru metienu virs Andreja Vasiļevska ķērājcimda. Otrajā trešdaļā mājinieku pārsvars sasniedza 3:0, par to parūpējās Torijs Krugs, ar kura metienu no asa leņķa vārtsargs netika galā. Tikai tad „Lightning” sāka aizdomāties par atspēlēšanos, un mača vidū Andrejs Šustrs samazināja deficītu – čehu aizsarga šķeliens no zilās līnijas atrada ceļu vārtos – 3:1, bet trešā perioda sakumā Stīvens Stemkoss realizēja vairākumu, izmantojot Ņikitas Kučerova piespēli uz tukšiem vārtiem – 3:2. Atlikušajā laikā atspēlēties neizdevās, un „Bruins” tika pie uzvaras.

Pārejos mačos Anahaimas „Ducks” ar 3:2 apspēlēja Sentluisas „Blues”, kas ļāva komandai pārtraukt četru zaudējumu sēriju, bet Vinipegas „Jets” papildlaikā atzina Kolorado „Avalanche” pārākumu ar 2:3.