26.02.2015. 09:14

, LSM.LV - Sports

"Monaco" izbraukumā tikās ar Londonas "Arsenal". Viesi izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

38. minūtē 1:0 panāca Žofrē Kondogbijā, kurš sita precīzi no tālas distances, savukārt 53. minūtē pretuzbrukumu sekmīgi noslēdza Dimitars Berbatovs - 2:0.

Mača kompensācijas laikā "Arsenal" labā vārtus guva Alekss Oksleidu-Čemberlens, panākot rezultātu 1:2, taču Londonas klubs vēlreiz zaudēja vārtus ātrajā pretuzbrukumā, kad precīzs bija Janniks Ferreira Karrasko.

Astotdaļfināla uzvarētāju noskaidros divu spēļu summā. Atbildes mačs notiks 17. martā "Monaco" laukumā.

"Bayer" savā laukumā ar 1:0 pārspēja pērnā gada UEFA Čempionu līgas finālisti Madrides "Athletico". Vienīgos vārtus 57. minūtē guva Hakans Kalhanoglu.

76. minūtē "Athletico" rindās Tiagu saņēma otro dzelteno kartīti šajā mača, līdz ar to Madrides klubs zaudēja vienu spēlētāju un palika skaitliskā mazākumā.

Atbildes mačs 17. martā notiks Madridē.

Jau ziņots, ka otrdien astotdaļfināla pirmajās spēlēs Turīnas "Juventus" ar 2:1 mājās uzveica Dortmundes "Borussia", savukārt "Barcelona" izbraukumā ar 2:1 pārspēja "Manchester City". Šīm komandām atbildes mači notiks 18. martā.

Pagājušajā nedēļā Parīzes "Saint-Germain" mājās spēlēja neizšķirti 1:1 ar Londonas "Chelsea", bet Doņeckas "Shakhtar" cīnījās neizšķirti 0:0 ar Minhenes "Bayern". Atbildes mači paredzēti 11. martā.

UEFA Čempionu līgas pērnā gada turnīra uzvarētāja Madrides "Real" pagājušajā nedēļā ar 2:0 izbraukumā uzveica Gelzenkirhenes "Schalke 04", savukārt "Basel" mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 ar "Porto". Atbildes spēles notiks 10. martā.

Šogad turnīra fināls notiks 6. jūnijā Berlīnes olimpiskajā stadionā.

UEFA Čempionu līgā pērn uzvarēja Madrides "Real", kas finālā mača galotnē panāca neizšķirtu 1:1, bet papildlaikā nodrošināja panākumu ar 4:1.