26.02.2015. 10:29
Francijas futbola kluba «Monaco» galvenais treneris Leonardu Žardims ir ļoti gandarīts par izcīnīto uzvaru 3:1 UEFA Čempionu līgas pirmajā astotdaļfināla izbraukuma mačā pret Londonas «Arsenal». Tomēr viņš uzskata, ka līdz panākumam sperts pussolis.

• «Monaco» un «Bayer» izcīna pārsteidzošas uzvaras vakar

«Mēs analizējām «Arsenal» spēli un zinājām, ka viņi pirmo puslaiku aizvadīs spēcīgāk par otro. Tāpēc mača pirmajā pusē spēlējām ļoti organizēti, kas mums palīdzēja efektīvi spēlēt pretuzbrukumos pēc pārtraukuma,» UEFA mājas lapā citēts Žardims.

Vārtus «Monaco» labā guva Džefrijs Kondogbia, Dimitars Berbatovs un Janiks Karasko.

««Arsenal» ir labi spēlētāji, taču mēs viņus varējām neitralizēt, atrast tiem pieeju,» viņš sacīja. «Neviens negaidīja, ka spēle tieši tā noslēgsies. Tomēr «Arsenal» ir lieliska komanda un mēs esam tikai pusceļā no panākuma. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu, bet vēl neko neesam uzvarējuši. Spērām pirmo soli.»

Atbildes mačs risināsies 17. martā Monako. Uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā.

«Futbols ir māksla. Ir jāzina, kā uzbrukt un kā aizsargāties. Mums ir ļoti sabalansēta komanda,» pauda Žardims.

«Gūt daudz vārtu Čempionu līgā ir ļoti grūti, tādēļ mums jābūt organizētai komandai. Šoreiz tas mums ļāva apspēlēt «Arsenal» otrajā puslaikā. Tas nav mūsu lielākais sasniegums. Šosezon jau esam uzvarējuši Sanktpēterburgas «Zeņit» un Leverkūzenes «Bayer»,» skaidro 40 gadus vecais portugāļu futbola speciālists.

«Monaco» komanda Eiropas prestižākajā klubu turnīrā izslēgšanas mačus nebija sasniegusi kopš 2004./2005. gada sezonas.