20.01.2014. 12:47
Vakar Anglijas Premjerlīgas 22.kārtas centrālajā spēlē Londonas "Chelsea" savā laukumā ar 3:1 pārspēja "Manchester United" futbolistus. Čempionu galvenais treneris Deivids Moizs pēc zaudējuma solīja nepadoties cīņā par čempiona titulu, tikmēr viņa kolēģis Londonas nometnē Žuzē Mourinju norādīja, ka Mančestras vienība atlikušajā turnīra daļā varētu cīnīties vien par labāko četrinieku.

Anglijas Premjerlīgas čempionam "Manchester United" šī sezona nav no tām, kuru varētu dēvēt par izdevušos. Mančestrieši pēc 22 kārtām ieņem septīto vietu Premjerlīgā, ievērojami atpaliekot ne tikai no vienmēr kārotās pirmās vietas, bet arī esot sešu punktu attālumā no labāko četrinieka, kas garantē vietu UEFA Čempionu līgā.

"Manchester United" galvenais treneris Deivids Moizs, kurš pagājušā gada vasarā pie komandas stūres nomainīja leģendāro Aleksu Fērgusonu, joprojām ir kaujinieciski noskaņots attiecībā uz sava kluba iespējām cīnīties par čempiona titulu.

"Kamēr nav zudušas visas izredzes, mēs balto karogu neizkārsim," sacīja Moizs. "Mūsu mērķis ir pirmā vieta, un mēs centīsimies to sasniegt. Es zinu, kas man ir jādara, un mērķa sasniegšanas laikā komandu skars izmaiņas. Tas ir milzīgs izaicinājums," turpināja skotu futbola speciālists.

Moizs gan arī piebilda, ka nekādi pārsteidzīgi pirkumi šajā transfēru periodā nav gaidāmi: "Mums ir padomā spēlētāji, kurus vēlētos piesaistīt, tomēr daudzi no viņiem šobrīd nav pieejami. Mēs cenšamies papildināt sastāvu, tomēr domāju, ka cilvēki zina, cik tas ir grūti."

Citās domās ir Mančestras kluba kapteinis Nemanja Vidičs, kurš norādīja, ka komandai vajadzētu koncentrēties uz iekļūšanu labāko četriniekā. "Mēs nespēlējām slikti, tomēr viņi pamanījās mūs sodīt par katru kļūdu," zaudējuma Londonas klubam komentēja Vidičs.

Serbu aizsargs arī aizstāvēja Moizu, sakot, ka spēlētāji ir noguruši no sava galvenā trenera apspriešanas. "Viņš cenšas darīt visu to labāko. Taktiskā ziņā mēs šodien izskatījāmies labi," piebilda Vidičs.

Mančestriešu izredzes uz čempiona titulu komentējis arī "Chelsea" šefs Žuzē Mourinju. "Domāju, ka Deivids neapvainosies, ja norādīšu uz patieso situāciju. "United" par 14 punktiem atpaliek no "Arsenal", par 13 no "Manchester City" un par 12 no mums. Trim komandām ir praktiski jāizgāžas sezonas atlikušajā daļā, tāpēc paredzu, ka "United" cīņa par titulu būs ļoti grūta," norādīja portugāļu futbola speciālists.

"Līdz ar to domāju, ka viņi labākajā gadījumā var cīnīties par vietu labāko četriniekā. Tas būs grūts uzdevums, tomēr klubs ar tādu pašcieņu un tradīcijām noteikti cīnīsies un, cerams, arī uzvarēs savus konkurentus," piebilda Mourinju.

Izmantotie resursi:BBC - HomepageSky Sports - Sports News, Transfers, Scores |...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties