15.11.2014. 15:55
Latvijas hokeja virslīgas šīsdienas pirmajā spēlē HK "Mogo" komanda savā laukumā Ventspils olimpiskā centra ledus hallē ar 3:1 pārspēja HK "Zemgale"/LLU.

Spēles rezultāts tika atklāts jau mača 2. minūtē, kad laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Jānis Zaka, bet izlīdzinājumu "Zemgale"/LLU panāca nepilnas trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām, kad izcēlās Andis Āboliņš.Trešā perioda 7. minūtē Elviss Želubovskis atjaunoja vadību "Mogo" komandai, bet 64 sekundes līdz finālsirēnai Jānis Brakšs trešoreiz ieraidīja ripu Nikolaja Žurkova sargātajos vārtos.

Šosezon abas komandas iepriekš jau bija tikušās - 10. septembrī Jelgavā mājinieki uzvarēja ar 5:1, bet 22. oktobrī "Mogo" hokejisti "Inbox.lv" hallē Piņķos pārliecinoši revanšējās - 6:0.

Šodien tiek aizvadītas vēl divas spēles - Ogres derbijā "Ogre/Sāga 97" tiekas ar HK "Kurbads", bet pastarīte HASC "Jūrmala" savā laukumā uzņem virslīgas līderus HK "Liepāja" hokejistus.