30.03.2015. 22:49
Uzvaru Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas otrajā spēlē pirmdien guva regulārā čempionāta uzvarētāja Mogo, kas savās mājās ar rezultātu 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) pārspēja Kurbads vienību no Ogres, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Mača rezultātu otrā perioda 47.sekundē atklāja Mogo uzbrucējs Miks Lipsbergs, bet pēc trim minūtēm viesi izlīdzināja rezultātu, kad precīzs bija Aleksejs Širokovs. Tomēr mājinieki nepadevās un divus vārtus ar piecu minūšu intervālu guva Nikolajs Jerofejevs un Edgars Kurmis, panākot 3:1 Mogo vienības labā.

Trešā perioda septītajā minūtē pārsvaru trīskāršoja mājinieku komandas uzbrucējs Ronalds Cinks, bet trešdaļas vidū jau 5:1 panāca Aleksandrs Fadejevs. Pēc divām minūtēm ogrēniešiem vienus vārtus atguva Aleksandrs Macijevskis, tomēr uzvaru spēlē ar 5:2 svinēja Mogo hokejisti.

Uzvarētājiem ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Vladimirs Mamonovs.

Kā zināms, sērijas pirmajā mačā svētdien Kurbads guva uzvaru izbraukumā ar rezultātu 5:2.

Sērija turpināsies līdz vienas komandas četrām uzvarām. Trešā un ceturtā cīņa trešdien un ceturtdien risināsies Ogrē.

Tikmēr pirmajā sērijas spēlē par trešo vietu uzvaru izcīnīja Liepājas komanda, kas savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 6:1 (1:1, 0:0, 5:0) pārspēja Zemgale/LLU vienību, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.