22.11.2015. 23:30
Latvijas čempione hokejā „Mogo” noslēgusi savu dalību Kontinentālā kausa izcīņā ar vēl vienu zaudējumu D grupā. Šoreiz ar 0:4 atzīts Itālijas „Asiago” pārākums, tiesa, vēl līdz spēles 29. minūtei bija bezvārtu neizšķirts.

„Mogo” pēc pirmajās divās D grupas spēlēs ciestajiem diviem zaudējumiem jau vakar bija zaudējusi cerības ne tikai izkļūt no grupas, bet arī pakāpties augstāk par pēdējo vietu. Grupas pēdējā spēle pilnīgi neko nenozīmēja arī mājiniecei „Asiago”, jo pēc dāņu „Blue Fox” uzvaras 3:0 pār kazahu „Yertis” tā jau bija garantējusi otro vietu un ne augstāk, ne zemāk tikt nevarēja.

„Mogo” vārtos stājās Renārs Kazanovs, kurš pirmajā periodā atvairīja visus 14 pretinieku metienus, kamēr abas komandas pa divām reizēm nokļuva mazākumā. Metienu ziņā „Asiago” bija krietni pārāka, taču rezultāts 0:0 saglabājās līdz 29. minūtei, kad Itālijas uzbrucējs Mateo Tesāri izmantoja Rūdolfa Prūša nopelnīto noraidījumu.

35. minūtē „Mogo” nokļuva arī divu vārtu iedzinējos, kad savu otro punktu šodienas mačā nopelnīja Kanādu pārstāvošais Entonijs Lučāni, 25 gadus vecs uzbrucējs, kurš Eiropā pavada pirmo sezonu, bet iepriekš vairākus gadus spēlējis AHL un ECHL. „Asiago” gan otrā perioda otrajā pusē nopelnīja divus vairākumus, taču „Mogo” nevienu no tiem neizmantoja, un 46. minūtē vēl vairāk samazināja savas cerības uz goda uzvaru, zaudējot arī trešos vārtus.

Spēles izskaņā „Mogo” vēl centās, ko mainīt, un nomainīja vārtsargu pret papildu uzbrucēju, taču saņēma vēl vienu ripu nu jau tukšos vārtos. Pēdējā periodā „Mogo” gan izdarīja divreiz vairāk metienus nekā pretinieki (11:5), taču no sakāves ar 0:4 tas neglāba un goda vārtus arī neizdevās gūt.

Līdz ar to tapušas skaidras visas četras Kontinentālā kausa Superfināla dalībnieces. „Mogo” grupā uzvarējušajām „Blue Fox” un „Asiago” janvāra pirmajā pusē konkurenci sastādīs E grupas uzvarētājas „Rouen Dragons” no Francijas un Polijas „Tychy”. Jāatgādina, ka turnīra sākotnējā fāzē "Mogo" spēlēja B grupā, kur izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs.

Vārti: 28:01 Tesāri (Lučāni, Iori) (vair.) 0:1, 34:27 Lučāni 0:2, 45:04 Magnabosko 0:3, 57:46 Ulmers (Lucs) (t.v.) 0:4Metieni: 26:33Soda minūtes: 8:12Vārtsargi: Renārs Kazanovs – Kristofers Karozi