06.04.2015. 17:12
Par Latvijas čempionvienību hokejā pirmdien jau savā pirmajā sezonā kļuva «Mogo» komanda, kas finālsērijas sestajā spēlē ar rezultātu 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) izbraukumā sagrāva Ogres «Kurbada» spēlētājus. Sērijā līdz četrām uzvarām «Mogo» triumfēja ar rezultātu 4-2.

Pirmdienas spēlē pirmajā trešdaļā pēc sekmīgas individuālās darbības rezultātu atklāja Elviss Želubovskis, bet otrās trešdaļas vidū pēc pretinieku kļūdas viduszonā «Mogo» izspēlēja lielisku uzbrukumu, izceļoties Valērijam Fiļimonovam. Savukārt vēl pēc nepilnām divām ar pusi minūtēm Aleksandrs Kerčs juniors jau izvirzīja viesus vadībā ar 3:0.

Otrās trešdaļas beigās pēc Oļega Sorokina metiena pa vārtiem ripu pielaboja Aldis Āboliņš, panākot jau 4:0. Kaut izšķirošo trešdaļu aktīvāk iesāka «Kurbads», jau tās ceturtajā minūtē Kerčs pretuzbrukumā guva otros vārtus, uzstādot cīņas gala rezultātu 5:0.

«Sausā» šo maču beidza «Mogo» vārtsargs Renārs Kazanovs.

Ja «Mogo» komanda tika izveidota vien pirms šīs sezonas, «Kurbads» otro gadu pēc kārtas tika pie vicečempionu titula.

29.martā sērijas pirmajā cīņā «Kurbads» guva uzvaru izbraukumā ar rezultātu 5:2, bet dienu vēlāk «Mogo» revanšējās ar tādu pašu rezultātu. Savukārt trešajā mačā 1.aprīlī jau triumfēja «Mogo» hokejisti, kuri ar rezultātu 4:3 ogrēniešus pārspēja cīņas papildlaikā. Tomēr nākamajā dienā «Kurbads» revanšējās, uzvarot ar 2:0 un sērijā panākot neizšķirtu 2-2.

Sērijas piektajā mačā sestdien trīs minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaru ar 3:2 izrāva «Mogo» hokejisti, vēlreiz atgūstot vadību.

Regulārajā sezonā abas komandas tikās piecas reizes. Pirmajos divos mačos ar 6:5 un 7:2 pārāki bija «Kurbads» hokejisti, bet «Mogo» triumfēja pēdējās trīs spēlēs, uzvarēdami savus pretiniekus ar 6:2, 8:1 un 4:3.

«Mogo» regulāro sezonu ar 73 punktiem 30 spēlēs noslēdza pirmajā vietā, bet «Kurbads» ar 64 punktiem ieņēma trešo pozīciju.

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijā «Kurbads» ar 3-1 pārspēja ar vairākiem Rīgas «Dinamo» spēlētājiem pastiprināto «Liepājas» vienību, bet «Mogo» ar tādu pašu rezultātu bija pārāki pār «Zemgale»/LLU komandu.

Pirms tam ceturtdaļfinālā «Kurbads» sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 pieveica savus novadniekus «Ogre»/«Sāga 97» vienību, bet tikmēr «Mogo» kā regulārās sezonas uzvarētāja šajā kārtā nepiedalījās.

Tikmēr sērijā par trešo vietu «Liepāja», kas arī aizvadīja debijas sezonu, ar 3-1 pieveica «Zemgale»/LLU.

Turnīrā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, bija par vienu komandu vairāk, turklāt čempionātā atkal bija pārstāvēta Liepāja. Trīs spēcīgākās čempionāta komandas savā starpā sadalīja 70 000 eiro lielu balvu fondu.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa