05.10.2016. 22:37

''Mogo'' šovakar atklāja savu jauno ledus halli. Mogo ledus halle tika iegādāta 2015.gada augustā. Hallē tika nomainīts jumts, apgaismojums, izremontētas ģērbtuves, izveidotas divas jaunas žāvētavas. Jau 5. oktobra vakarā ''Mogo'' varēja aizvadīt pirmo oficiālo spēli - Latvijas čempionāta maču ar HK ''Prizma''.

Jau 4. minūtē Juris Ziemiņš izvirzīja savu komandu vadībā, bet dažas minūtes Livars Lāns sniedza savu atbildi un atkal uz rezultāta tablo bija līdzsvars (1:1). 9. minūtē izcēlās kādreizējais Latvijas izlases aizsargs Agris Saviels, bet nedaudz vēlāk ''Prizma'' Sanda Grīnberga personā izmantoja skaitlisko vairākumu (2:2).

Otrais perioda sākās ar ''Prizma'' komandas noraidījumu, bet tas viesiem netraucēja izvirzīties vadībā - mazākumā iemeta jau pieminētais Grīnbergs (2:3). Līdz perioda beigām ''Mogo'' rindās izcēlās Elviss Želubovskis, otros vārtus guva Saviels, bet jau 5:3 panāca Andrejs Smirnovs. Trešajā periodā ''Mogo'' divas reizes spēlēja mazākumā, taču uzvaru spēja noturēt - 5:3.

Izmantotie resursi:LHF | Sākums