11.11.2015. 21:28
Trešdien, 11.novembrī, Latvijas čempionāta ietvaros tika aizvadītas divas spēlēs. Centrālā spēle norisinājās Inbox.lv ledus hallē, kur turnīra līdere HK „Mogo” uzņēma savu tuvāko sekotāju HK „Prizma”. Lai gan rīdzinieki bija ieguvuši divu vārtu pārsvaru, tomēr mājnieki spēja parādīt raksturu, atspēlēties un izraut uzvaru (5:3). Pa diviem vārtiem Jāņa Ozoliņa un Valentīna Feoktistova kontā. Savukārt citā mačā ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Klāvs Plenics palīdzēja HK „Liepāja” pārspēt HS „Rīga” (4:2).

HK „Mogo” un HK „Prizma” šī bija jau trešā tikšanās reize šajā sezonā, iepriekšējās divās spēlēs spēcīgāki izrādījās „Mogo” hokejisti. Pirmajā trešdaļā rezultāts netika atklāts, tomēr laukumā bija vērojama sīva cīņa un gan vienai, gan otrai komandai bija iespējas gūt vārtus, tomēr pārliecinoši darbojās vārtsargi. Tomēr pēc atgriešanās no komandu ģērbtuvēm mājniekiem bija nepieciešamas vien 35 sekundes, lai izvirzītos vadībā, kad uzbrukumu precīzi noslēdza Valentīns Feoktistovs. Tomēr „Mogo” hokejistu prieki bija īsi, jo jau pēc pāris minūtēm, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Krišs Grundmanis panāca izlīdzinājumu, bet pēc mirkļa „Prizma” vadībā izvirzīja Mihails Bogdanovs (2:1). Mājnieki, protams, par šādu situāciju nebija apmierināti un metās atspēlēties, tomēr rezultātā zaudēja vēl vienus vārtus (1:3). Nonākuši iedzinējos ar divu vārtu starpību „Mogo” galvenais treneris pieņēma lēmumu veikt vārtsargu maiņu, Kazanova vietā sūtot Henriju Anču. Īsi pirms trešdaļas beigām Grundmanis saņēma divu minūšu noraidījumu par nesportisku rīcību, un Jānis Ozoliņš vienus vārtus atguva (2:3). Pamatlaika pēdējā nogrieznī pēc Rustama Begova piespēles vēlreiz precīzs bija Ozoliņš, panākot izlīdzinājumu, bet piecas minūtes pirms mača finālsvilpes Valentīns Feoktistovs atkal izvirzīja vadībā „Mogo” (4:3). Mača izskaņā "Prizma" galvenais treneris nomainīja Lūsiņu pret sesto laukuma spēlētāju, kas ļāva mājniekiem panākt 5:3.

Citā spēlē HK „Liepāja” savā laukumā tikās ar HS „Rīga”. Mača sākums veiksmīgās padevās mājnieku hokejistiem un jau piektajā minūtē Artis Aniņš izvirzīja liepājniekus vadībā (1:0). Otrās trešdaļas 33.sekundē Rūdolfs Maslovskis rezultāta starpību palielināja, bet pēc nepilnām sešām minūtēm Klāvs Planics, kurš rezultatīvi asistēja otro vārtu guvumā, pats nonāca lieliskā pozīcijā, raidot ripu Denija Romanovska sargātajos vārtos (3:0). „Liepāja” beidzamo trešdaļu iesāka līdzīgi kā otro, jau 41.sekundē raidot ripu viesu vārtos (4:0). Par kaut nelielu intrigu parūpējās Indrijaitis un Ruks, kuri divus vārtus atguva (2:4), tomēr ar to bija par maz un liepājnieki izcīnījā pārliecinošu uzvaru.

Vārti: 20:35 Feoktistovs (Kurmis, Lāns) 1:0, 24:25 Grundmanis (Lobačevs, Bogdanovs) 1:1, 26:38 Bogdanovs (Fiļimonovs), 1:2, 34:17 Undelis (Grundmanis, Baburins) 1:3, 39:48 Ozoliņš (Feoktistovs) 2:3, 50:00 Ozoliņš (Begovs, Saviels) 3:3, 54:43 Feoktistovs (Ozoliņš) 4:3, 59:59 Prūsis 5:3Soda minūtes: 6:12Vārtsargi: Renārs Kazanovs, Henrijs Ančš – Edgars Lūsiņš

Vārti: 4:58 Aniņš (Zabis) 1:0, 20:33 Maslovskis (Plānics, Vībāns) 2:0, 26:09 Plānics (Maslovskis) 3:0, 40:41 Pujāts (Plānics, Maslovskis), 46:11 Indrijaitis (Riekstiņš), 52:47 Ruks (Datsjuks)Soda minūtes: 8:16Vārtsargi: Reinis Petkus – Denijs Romanovskis

Vieta Komanda Sp. Uz. UPM. ZPM. Zaud. Vārtu att. Starp. Sod.min Pkt.
1. HK MOGO 11 8 1 0 2 54-32 +22 218 26
2 HK Liepāja 10 7 0 0 3 58-32 +26 342 21
3. HK Prizma 10 6 1 0 3 41-28 +13 165 20
4. HK Kurbads 8 4 1 1 2 48-26 +22 148 15
5. HK Zemgale/LLU 8 4 0 1 3 28-21 +7 123 13
6. HS Rīga 11 1 0 1 9 23-60 -37 187 4
7. HS Rīga99/HK Tukums 8 0 0 0 8 22-75 -53 122 0

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga