12.01.2016. 22:05
Optibet sporta bāra Latvijas kausa izcīņas pusfināla atbildes spēlē otrdien Mogo savā laukumā ar 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) uzvarēja Zemgale/LLU vienību un iekļuva sacensību finālā, kur tiksies ar Ogres Kurbadu.

Pusfināla pirmajā spēlē 6.janvārī Latvijas čempioni Mogo guva pārliecinošu uzvaru ar 7:1, svinot panākumu divu spēļu summā ar 11:4.

Pirmajā periodā Mogo divas reizes bija vadībā, taču Jelgavas vienība abas reizes atspēlējās. Arī pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts, bet šoreiz atspēlēties nācās jau Mogo, kuri pēdējā periodā pēc Andra Siksņa metiena guva uzvaras vārtus.

Uzvarētājiem vārtus guva Rustams Begovs, Elviss Želubovskis, Sergejs Durdins un Siksnis, bet Edgars Kurmis un Agris Saviels nopelnīja pa divām rezultatīvām piespēlēm. "Zemgale"/LLU labā divus vārtus guva Juris Ziemiņš, vienu reizi pretiniekus pārspēja Toms Tauriņš, bet divām reizēm partneriem asistēja Kristaps Namiķis un Olafs Aploks.

Jau ziņots, ka otrā pusfinālā, kas tika aizvadīts vēl pirms Jaunā gada, "Kurbads" no tālākās cīņas izslēdza šī brīža Latvijas hokeja virslīgas līderi "Liepāju". Pirmajā pusfinālā ogrēnieši uzvarēja ar 4:2, bet otrajā spēlē viesos piedzīvoja zaudējumu ar 4:6. Divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts 8:8, taču, tā kā Ogres klubs izbraukumā guva vairāk vārtu nekā liepājnieki, finālu iekļuva "Kurbada" hokejisti.

Līdz pat titula mačam uzvarētāji kārtās tika noskaidroti pēc divās spēlēs gūtajiem kopvērtējuma punktiem, bet kausa izcīņas finālā būs viena spēle, kas paredzēts 4.februārī "Arēnā Rīga".