06.01.2016. 17:24
Pašreizējie Augstāko beisbola līgu (MLB) čempioni Kanzassitijas "Royals" ir vienojušies par jaunu sadarbības līgumu ar ārējā laukuma spēlētāju Aleksu Gordonu, kurš arī iepriekš pārstāvēja šīs komandas krāsas.

Lai arī par Aleksu Gordonu interesējās vairākas citas komandas un viņš tika atzīts kā viens no labākajiem spēlētājiem šī gada brīvo aģentu tirgū, kas beisbolistam deva zināmas priekšrocības sarunās par jauno līgumu, viņš, tomēr, nolēma atgriezties tur, kur pavadīja iepriekšējās sezonās, proti, pie pašreizējiem MLB čempioniem Kanzassitijas "Royals".

Kanzassitijas komandas rindās Gordons, kuru sauc par labāko ārējā laukuma aizsardzības spēlētāju (saņēmis četras "Golden glove" balvas), pagājušajā sezonā aizvadīja 109 spēles, jo diezgan lielu sezonas daļu bija savainots. Taču savai komandai viņš izrādījās ārkārtīgi noderīgs Pasaules sērijas pirmajā mačā, kad izglāba to no acīmredzama zaudējuma, proti, devītajā iningā izlīdzināja rezultātu, kas spēli novirzīja pagarinājumā, kur jau 14. iningā veiksmīgs bija Eriks Hosmers. Kopumā sērijā Kanzassitijas "Royals" pārspēja Ņujorkas "Mets" ar 4:1.

Jāpiebilst, ka jaunā līguma kopējā vērtība, pēc neoficiālas informācijas sastāda 72 miljonus ASV dolāru un šī vienošanās ir paredzēta uz četrām sezonām. Salīdzinājumam – iepriekšējais līgums arī bija noslēgts uz četrām sezonām par 37.5 miljoniem dolāru.

Līdz ar Aleksa Gordona nolīgšanu, pašlaik brīvo aģentu tirgū ārējā laukuma spēlētāju pozīcijās kā labākie pieejamie spēlētāji ir palikuši Deksters Faulers, Joeniss Cespadess un Džastins Aptons.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in SportsOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties