15.09.2016. 19:01
Kontinentālās hokeja līgas sezonu ar diviem punktiem septiņās spēlēs sākušais Rīgas "Dinamo" viesos spēkojas ar Minskas "Dinamo", pret kuru pērn piedzīvoti trīs zaudējumi pēc kārtas, divas reizes paliekot sausā. Pēc pēdējā zaudējuma sastāvā notikusi tikai viena izmaiņa - Edgaru Kuldu ceturtajā maiņā aizstājis centra uzbrucējs Māris Bičevskis.

Vārti: 38:40 Koviršins (Lenglē, Graņāni) 1:0, 43:25 Dārziņš (Freibergs, Indrašis) 1:1, 60:41 Elisons (Kosticins, Graņāni, vair.) 2:1Soda minūtes: 6:10Metieni: 28:14Vārtsargi: Bens Skrivenss - Jakubs Sedlāčeks

62' Minskas "Dinamo" realizē vairākumu un nokārto uzvaru - 2:1. Mets Elisons no kreisās puses met bez piespēles apturēšanas un trāpa tuvajā stūrī.

61' Sācies pagarinājums. Rīgas "Dinamo" vēl minūte un 38 sekundes mazākumā.

60' Rīgas "Dinamo" iztur grūtas divas ar pusi minūtes mazākumā un Baltkrievijā nopelna vismaz vienu punktu.

58' Patriks Mulens uzbrukuma zonā nospēlē ar augstu paceltu nūju un nopelna četru minūšu mazākumu Rīgas "Dinamo".

57' Laukuma saimnieki izspēlē kombināciju līdz Ņikitas Komarova netraucētam metienam pustukšos vārtos no pašas vārtu priekšas, taču Jakubs Sedlāčeks neticamā veidā tver ripu cimdā.

56' Rīdzinieki iekuļas pamatīgās problēmās, dodoties uz maiņu, jo Minskas "Dinamo" padodas pretuzbrukums. Mets Elisons nogādā ripu līdz Nikam Beilenam, bet Baltkrievijas pilsoņa metienu atvaira Jakubs Sedlāčeks, turpinot glābt Rīgas "Dinamo".

52' Atraktīva Ginta Meijas un Laura Dārziņa saspēle, otrajam izdarot metienu pēc izlaušanās no aizvārtes. Pēcāk no distances met Patriks Mulens. Rīgas "Dinamo" hokejisti iespieduši sāncenšus zonā, tomēr pārsvaru nespēj pārvērst taustāmā labumā.

47' Pēc piespēles no aizvārtes metienu no vārtu priekšas izdara Šarls Lenglē, bet ripa nonāk taisnā ceļā Jakuba Sedlāčeka cimdā.

44' Rīgas "Dinamo" panāk izlīdzinājumu - 1:1. Pēc Mika Indraša piespēles vienatnē pret vārtsargu izraujas Lauris Dārziņš, kurš no neērtā satvēriena trāpa zem pārliktņa, izceļoties otrajā spēlē pēc kārtas, lai gan iepriekš nebija iemetis kopš 17. janvāra.

41' Neizdodas ne nostāties pretinieku zonā, ne realizēt skaitlisko pārsvaru. Minskas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.

41' Sākusies beidzamā trešdaļa, un Rīgas "Dinamo" vēl 40 sekundes vairākumā, jo pēc vārtu guvuma par rupjību tika noraidīts Marks Andrē Graņāni.

40' Noslēgusies otrā trešdaļa.

39' Minskas "Dinamo" spiediens vainagojas panākumiem - pirmās trešdaļas beigās izdodas panākt 1:0. Marks Andrē Graņāni met no distances, pie atlēkušās ripas tiek Jevgeņijs Kovrišins, kurš pamanās izdarīt pat divus metienus no pašas vārtu priekšas, un Baltkrievijas klubs izvirzās vadībā.

38' Lauris Dārziņš no vārtu priekšas trāpa pa pārliktni. Otrā galā moments Nikam Beilenam, bet Jakubs Sedlāčeks skaisti tver ripu cimdā.

36' Rīgas "Dinamo" iztur smagu mazākumu un spēlē pilnā sastāvā.

35' Marks Andrē Graņāni no vārtu priekšas nespēj izdarīt metienu, un Kristaps Zīle atgriežas laukumā jeb rīdzinieki aizstāvas četratā.

34' Noteikumus pārkāpj arī Guntis Galviņš, Rīgas "Dinamo" uz vairāk nekā 50 sekundēm atstājot trijatā.

33' Kristaps Zīle atstāj Rīgas "Dinamo" mazākumā.

32' Pēc Miķeļa Rēdliha metiena pie atlēkušās ripas tiek Filips Toluzakovs, taču Bens Skrivenss turpina glābt Minskas "Dinamo" no nonākšanas iedzinējos.

28' Ralfa Freiberga plaukstas metienu vārtu priekšā pielabo Koltons Gilīss, bet ripa lido mazliet garām vārtiem. Pēcāk pēc Freiberga piespēles no zilās līnijas met Georgijs Pujacs, bet ripu atvaira Bens Skrivenss, Minskas "Dinamo" vārtsargs, kuram darba netrūkst.

27' Laura Dārziņa, Gunta Galviņa, Oskara Cibuļska un Koltona Gilīsa metieni, tomēr rīdziniekiem neizdodas realizēt skaitlisko pārsvaru un izvirzīties vadībā.

25' Bloķēšana pret Kasparu Saulieti neitrālajā zonā dod Rīgas "Dinamo" pirmo skaitlisko vairākumu otrajā trešdaļā.

21' Aktīvs ievads Rīgas "Dinamo" izpildījumā, metot Džastinam Šagam un no zilās līnijas bez ripas apturēšanas uzreiz pēc piespēles šaujot Kristapam Zīlem, bet īstajā vietā un laikā ir laukuma saimnieku vārtsargs.

21' Sākusies otrā trešdaļa.

20' Pirmā trešdaļa noslēgusies, pagaidām bezvārtu neizšķirts.

19' Pēc Patrika Mulena piespēles no kreisās malas līdz vārtu priekšai tiek Miķelis Rēdlihs, taču metiens no neērtā satvēriena veiksmi nenes. Pēc Mulena piespēles uzbrukuma smailē nonāk arī Koltons Gilīss, bet viņš pieņem lēmumu piespēlēt un kļūdās. Minskas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.

17' Rīgas "Dinamo" tiek pie pirmā vairākuma, jo Artjoms Volkovs uzbrukuma zonā nogāž Georgiju Pujacu.

16' Rīdzinieki turpina kļūdīties pie saviem vārtiem, taču sāncenšu labākais snaiperis Aleksandrs Stepanovs no tuvas distances nespēj pārspēt Jakubu Sedlāčeku.

15' Rīgas "Dinamo" aizsardzības zonā tiek sagriezts pamatīgs karuselis, kura laikā nepiesegti paliek vairāki spēlētāji, tomēr Aleksandrs Kulakovs no šaura leņķa met garām tukšiem vārtiem.

13' Divas labas iespējas Robam Klinkhameram, bet viņš nespēj izvirzīt mājiniekus vadībā. Vispirms pēc piespēles no aizvārtes neizdodas metiens, pēcāk Jakubs Sedlāčeks atvaira tuvajā devītniekā lidojošo ripu.

10' Lielisks prettrieciens padodas Rīgas "Dinamo" pirmajam virknējumam - Koltona Gilīsa metiens tiek bloķēts, bet pie iespējas tiek Džastins Šags. Tomēr laukuma saimnieku vārtsargs Bens Skrivenss ripu vispirms atvaira, bet tad varenā lēcienā piespiež.

9' Kanādieša un bijušā rīdzinieka Meta Elisona piespēle metiena pozīcijā izvirza Minskas "Dinamo" aizsargu Iļju Šinkeviču, kurš šauj no vidējas distances, cenšoties trāpīt tuvajā stūrī, bet duelī pārāks ir Jakubs Sedlāčeks.

7' Rīgas "Dinamo" pirmo reizi aizķeras laukuma saimnieku aizsardzības zonā, tomēr nekas vairāk par Oskara Cibuļska metienu no zilās līnijas netiek izveidots. Vārtu priekšā dežūrēja Koltons Gilīss, bet minskiešu vārtsargs Bens Skrivenss metienu tver bez atlēkušās ripas.

4' Rīdziniekiem izdodas izturēt pirmo mazākumu, lai gan klājās ļoti grūti. Jakubs Sedlāčeks paguva pārvietoties no viena stabiņa pie otra, tikt galā ar metienu un atvairīt vēl divus raidījumus pēc tam, kad Minskas "Dinamo" uzbrucēji tika pie atlēkušajām ripām.

2' Rīgas "Dinamo" paliek mazākumā - Koltons Gilīss nopelna divas minūtes par pretinieka grūšanu uz apmali. Pārkāpums fiksēts pie rīdzinieku rezervistu soliņa neitrālajā zonā.

1' Spēle ir sākusies.

Jakubs Sedlāčeks (Jānis Kalniņš); Patriks Mulens – Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš – Oskars Cibuļskis, Ralfs Freibergs – Georgijs Pujacs, Kristaps Zīle; Džastins Šags – Pjotrs Ščastļivijs – Koltons Gilīss, Lauris Dārziņš – Tims Sestito – Miks Indrašis, Filips Toluzakovs – Vitālijs Pavlovs – Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis – Māris Bičevskis – Gints Meija, Frenks Razgals.