22.07.2016. 09:57

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ziemeļkarolīnā marta beigās pieņēma likumu, kas ļauj viesmīlības jomā atteikt pakalpojumu sniegšanu geju pāriem, kā arī nepieņemt darbā transpersonas. Turklāt dzimumu mainījušām personām jāizmanto labierīcības atbilstoši dzimumam, kas norādīts viņu dzimšanas apliecībā.

NBA komisārs Adams Silvers jau iepriekš teica, ka Zvaigžņu spēli varētu pārcelt uz citu pilsētu, ja likumi Ziemeļkarolīnā netiks mainīti. NBA cer, ka Zvaigžņu spēles pasākumu Šarlotē varētu sarīkot 2019.gadā. Par 2017.gada Zvaigžņu spēles norises vietu līgas vadība plāno informēt tuvākajās nedēļās.

NBA atzina, ka nav tās kompetencē noteikt štatu likumdošanu, taču līgas vadība uzskata, ka pilnvērtīgi sarīkot svētkus šādos apstākļos nav iespējams.

Savukārt Ziemeļkarolīnas štata valdība publicēja paziņojumu, ka sporta un izklaides industrijas elite, kā arī liberālie mediji mēnešiem ilgi aplami interpretē pieņemtos likumus un kūda cilvēkus. Pieņemto likumu pamatā esot vēlme pasargāt bērnus no otra dzimuma personu klātbūtnes tualetēs un dušās. "Kreisā spārna īpašas interešu grupām nav morālas autoritātes, lai censtos iebiedēt vairumu Amerikas vecāku, kuri ir vienojušies par veselā saprāta normām atbilstošu tualešu un dušu nosacījumiem mūsu bērniem," paziņoja štata valdība.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties