20.01.2015. 12:44
Jau 31.janvārī ar sacensībām Madona 2015 tiks atklāta 2015.gadā Minirallija kausa izcīņas sezona, informē organizatoru pārstāve Dace Janova.Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Standartauto komisijas izveidotais minirallijs - ...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Standartauto komisijas izveidotais minirallijs -  rallija tipa sacensības, kurās var piedalīties jebkurš braukt gribētājs ar savu ielas satiksmē izmantojamo automašīnu,  iepriekšējā sezonā ir izpelnījies lielu dalībnieku interesi un cerams, ka šī interese būs tikpat noturīga arī šogad.

Ar šo gadu minirallija dalībniekiem būs iespēja pirms sacensībām iepazīties ar ātrumposmiem, talkā ņemot organizatoru piedāvātu stenogrammu, kas braucējiem ļaus vēl vairāk pietuvināties lielā rallija sajūtām.

Dalībniekiem būs iespēja sacensties sekojošās ieskaites grupās - 1600, 2WD, 4WD, 4WD+, kā arī Open (automašīnām, ieskaitot sporta auto, kas neatbilst iepriekšminētajām grupām) un Junioru kausa izcīņā.

Minirallija Madona 2015 trasi veidos septiņi ātrumposmi, kuru kopējais garums būs 15 km. Organizatori stāsta, ka ātrumposmi šogad ir izvēlēti vēl aizraujošāki, nekā tas bija iepriekšējā sezonā, tāpat arī laika apstākļu prognozes janvāra beigās sola salu un sniegu.

Tāpat kā pagājušā gada sacensībās, arī šogad Madonas novada pašvaldība atbalsta miniralliju: sportistu un organizatoru rīcībā tiks nodotas gan divas zāles Domes ēkā, gan silta telpa, kur uzlīmēt starta numurus dalībnieku automašīnām.

Nu jau tradicionāli minirallija sacensības Madonā gaida ne tikai to dalībnieki un līdzjutēji, bet arī pilsētas iedzīvotāji, jo sacensību starts tiks dots pašā Madonas centrā, Saieta laukumā pie novada Domes ēkas.

Dalībnieku pieteikšanās minirallijam notiek interneta vietnē www.4rati.lv, turpat sacensību dienā varēs sekot līdzi online rezultātiem, īsi pirms sacensībām šeit skatītāju ērtībām tiks publicētas arī ātrumposmu kartes.

Miniralliju Madona 2015 organizē biedrība Latvian Baja sadarbībā ar LAF Standarta automobiļu komisijuLucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties