03.01.2017. 14:26

"Diemžēl, cienīgi izskatīties mums šoreiz bija par maz," pēc spēles sacīja galvenais treneris Ēriks Miļuns. "Protams, ka jebkurā citā situācijā - 1:2, nospēlējot ar pasaules čempioniem, noteikti būtu labs sniegums. Šobrīd tāds sniegums mūs neapmierina. Spēle nebija sliktākā, bet nebija arī labākā. Pietrūka mums ticība sev, ka mēs to varam. Pietrūka uzbrucēju līšana uz vārtiem. Varējām un vajadzēja nospēlēt labāk. Centīsies rīt, kad vairs atkāpties nav kur, parādīt vislabāko sniegumu."

Vienīgo Latvijas vārtu autors pirmajā spēlē bija Maksims Ponomarenko, kuram gan liels prieks par paša iemesto ripu nebija: "Forši ir iemest golu, bet diemžēl zaudējām, tādēļ sajūtas nav tās labākās. Brīžiem mēs spēlējām labi, brīžiem varējām daudz labāk. Nedaudz pietrūka, lai vinnētu. Lai uzvarētu rīt, ir jāmācās no savām kļūdām. Latvijas faniem gribu pateikt paldies un, lai turpina mūs atbalstīt."

"Nospēlējām labu spēli, bet mums nepaveicās. Bija momenti, kuros varējām labāk nospēlēt. Gribu teikt lielu paldies Marekam [Mitenam] - bez viņa palīdzības būtu ļoti grūti. Cerams, ka rīt mēs visi varēsim parādīt labāko sniegumu," sacīja Valters Apfelbaums, kuram piebalsoja arī Roberts Bļugers. "Bija laba spēle, visi cīnījās. Mums bija daudz nevajadzīgu noraidījumu. Paši arī iemetām tikai vienus vārtus, ar ko uzvarai ir stipri par maz. Rīt jāsaņemas, jāiemet savi goli un domāju viss būs labi, tikai jāstrādā un uzvara būs."

Izmantotie resursi:LHF | Ēriks Miļuns: "Centīsimies rīt parādīt...Valmiera FC, SIA Rubene, Nākotnes 5-12, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4227
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties