13.07.2015. 17:44

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Valstsvienības rīkotas vasaras treniņu dienas nav jauna prakse, jo jau iepriekš tā ir izmantota dažādās valstīs, pastāstīja Miļuns. Latvijā visiem tuvākiem un tālākiem valstsvienības kandidātiem pagājušajā nedēļā bija iespēja piecas dienas Rīgā piedalīties ledus un zāles treniņos. Ledus treniņiem hokejistiem ir pieejams arī šonedēļ.

Ik dienu treniņos pulcējās 20 līdz 25 hokejisti, kuriem vēl nav sākušies treniņi klubos. Treniņi notika brīvākā režīmā, bet norādījumus uz ledus deva Miļuns. LHF arī iepriekš bija rīkojusi vasaras treniņus, taču ne pēdējos gados.

Izlases pretendentu kopīgā gatavošanās ir labs sākums tiem, kam sezona nav sākusies jau jūlija sākumā. Taču tas ir noderīgs pasākums arī LHF, jo ne tikai ļauj kandidātiem gatavoties, bet arī palīdz treneriem gūt iespaidus par hokejistu līmeni. Svarīga ir arī spēlētāju attieksme, jo hokejisti uz nometni netika ielūgti personiski, bet viņiem tika radīta iespēja pieteikties un izrādīt interesi par treniņiem izlasē.

Latvijas valstsvienība pašlaik vēl arvien ir bez galvenā trenera, jo LHF nepagarināja līgumu ar Aleksandru Beļavski, kura vadībā komanda ieguva 13.vietu pasaules čempionātā. LHF prezidents Kirovs Lipmans aģentūrai LETA pirms nedēļas teica, ka valstsvienību varētu vadīt kāds pagaidām nenosaukts Skandināvijas vai Ziemeļamerikas speciālists, kuru amatā varētu apstiprināt septembrī.Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties