18.03.2015. 18:35
Vācijas futbola bundeslīgas komanda Minhenes «Bayern» ir spēcīgākā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla dalībniece un pārējām vienībām būs grūtības to pārspēt, vācu medijam «Sport Bild» pauda Vācijas izlases un Bavārijas komandas uzbrucējs Tomass Millers.

• «Atletico» pēcspēles sitienos nodrošina vietu 1/4 finālā šodien

«Mēs bijām stipri grupu turnīrā un labus rezultātus parādījām astotdaļfinālā, līdz ar to pārējām komandām vajadzētu uzmanīties un ņemt to vērā. Cik daudz šosezon esmu redzējis, mēs esam pati spēcīgākā komanda UEFA Čempionu līgā,» medijiem pauda vācu futbolists.

Pagājušajā nedēļā «Bayern» astotdaļfināla atbildes mačā ar 7:0 pārspēja Doņeckas «Šahtar» komandu no Ukrainas, ar tādu pašu rezultātu uzvarot arī divu spēļu summā, jo vienību pirmā spēle Ļvovā noslēdzās ar neizšķirtu 0:0.

Tieši Millers bija tas, kurš atbildes spēlē guva divus vārtus, mača sākumā realizējot 11 metru soda sitienu un būdams precīzs arī otrā puslaika sestajā minūtē.

Turnīra ceturtdaļfināla pāru izloze norisināsies šajā piektdienā Šveices pilsētā Nionā, kur arī Vācijas čempione uzzinās savu nākamo pretinieku.

«Bayern», kas ir 2012./13.gada UEFA Čempionu līgas uzvarētāja, arī šogad vēlas atkārtot savu panākumu, jo īpaši tāpēc, ka šosezon fināls norisināsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

Tikmēr trešdien komandas rindās treniņus ir atsākuši nīderlandietis Arjens Robens un Franks Riberī, kuri nedēļas nogalē nepiedalījās bundeslīgas mačā pret Brēmenes «Werder», kurā «Bayern» bija pārāka ar 4:0.

Abi vienības rindās varētu atgriezties jau svētdien, kad bundeslīgas mačā pārliecinošā kopvērtējuma līdere «Bayern» tiksies ar turnīra tabulas trešajā vietā esošo Menhengladbahas «Borussia», kas gan no bavāriešu kluba atpaliek par 20 punktiem.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga