28.07.2015. 15:27

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Nestartēs gan šķēpa metēja Madara Palameika, taču būs Sinta Ozoliņa, kura centīsies izpildīt pasaules čempionāta (PČ) normatīvu. ''Startēs daudzi no tiem, kuri pasaules čempionāta normatīvu izpildījuši, kā arī tie, kuri vēl cīnās. Ceru, ka vēl divi, trīs sportisti to izdarīs,'' sacīja Miļkevičs.

No normatīvus izpildījušajiem startēs Laura Ikauniece-Admidiņa, kas PČ Pekinā piedalīsies septiņcīņā, bet Valmierā skries 100 metrus ar barjerām un 4x100 metru stafeti. Tāllēkšanas sektorā dosies Aiga Grabuste, veseri metīs Igors Sokolovs, šķēpu - Mārcis Štrobinders, bet ar kārti lēks Mareks Ārents.

Savukārt soļotāja Agnese Pastare sacensības uzskata par svarīgākajām sezonā: ''Te jāsoļo 5000 metri, bet PČ - 20 kilometri, kur normu neesmu izpildījusi. Tādēļ man šīs būs svarīgākās sacensības sezonā''.

Spēcīgāku komandu padarīs ASV studējošās - skrējēja Agata Strausa, tāllēcēja Dace Dreimane (U-23), bet jo īpaši Līga Velvere, kura var skriet 400 metrus, 400 metrus ar barjerām un 800 metrus, uzsvēra komandas pārstāvji.

Prezidenta balvas izcīņa pirmo reizi notika 1995.gadā un līdz 2011.gadam tajā sacentās Latvijas novadu komandas. Kopš 2012.gada sacenšas trīs valstis - Latvija, Lietuva un Igaunija. Kopvērtējumā divreiz, arī pērn, uzvarēja Latvija, vienreiz Igaunija.

Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) sporta dzīves organizatore Jolanta Dukure atgādināja, ka pēdējos gados sacensību laikā ir kāds īpašs notikums.

Prezidenta balvas izcīņā šogad sacentīsies ne tikai trīs Baltijas valstu pieaugušo, bet arī U-23 sportistu komandas, kam būs atsevišķs vērtējums.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties