17.08.2015. 23:51
A Sērijas klubs „Milan” pārvarējis Itālijas kausa trešo kārtu, ar X pieveicot B sērijas komandu „Perugia”, savukārt Vācijas grands Minhenes „Bayern” aizvadījis pārbaudes spēli Drēzdenē, uzvarot 3:1.

„Milan” šodien aizvadīja pirmo oficiālo spēli jaunā galvenā trenera Sinišas Mihajloviča vadībā Itālijas kausa trešajā kārtā, spēkojoties ar B sērijas klubu „Perugia”. Pagājušās sezonas neveiksmes un tikai devītā vieta A Sērijā likusi „Milan” uzsākt dalību kausā jau šajā kārtā, kamēr citas Itālijas futbola līderes cīņā iesaistīsies tikai līdz ar 1/8 finālu.

Šī bija debija „Milan” sastāvā arī Karlosam Bakam un Luisam Adrianu, kā arī jaunajam aizsargam Alesio Romaņoli, taču pašā spēles sākumā rezultātu atklāja Keisuke Honda. 29. minūtē pienāca kārta izcelties Adrianu, kurš pēc precīzas Bakas piespēles tika labā pozīcijā vārtu tuvumā un dubultoja savas komandas pārsvaru. Pirmajā puslaikā bumbu vārtos nogādāja arī Baka, taču vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Otrajā puslaikā „Perugia” uz brīdi pārņēma iniciatīvu, taču atspēlēties neprata un drīz vien atkal noslīga aizsardzībā. 64. minūtē tā arī palika mazākumā pēc rupja pārkāpuma pret Bertolači. Lai arī nu "Milan" kontrolēja bumbu daudz vairāk nekā pretinieki un veidoja ilgstošas saspēles ap soda laukuma, savas iespējas izmantot neizdevās, un nācās samierināties ar uzvaru ar tikai divu vārtu pārsvaru - 2:0.

„Milan” nākamajā kārtā spēkosies ar B sērijas klubu „Crotone”, bet astotdaļfināla sasniegšanas gadījumā pretim nāks „Sampdoria”. Šodien spēli aizvadīja arī A Sērijas klubs „Chievo”, kurš ne pamatlaikā, ne papildlaikā neprata gūt vārtus pret „Lega Pro” (pēc spēka trešā līga) vienību „Salernitana” un pēc otrā papildlaika kompensācijas laikā ielaistiem vārtiem izstājās no kausa izcīņas.

Tikmēr Vācijā Minhenes „Bayern” pārbaudes spēlē ar 3:1 pārspēja Drēzdenes „Dynamo”, trešās līgas komandu. Ar vārtu guvumu izcēlās nesen no savainojuma atlabušais Nīderlandes izlases līderis Arjens Robens, kā arī komandas jaunieguvums Arturo Vidals. Viņi panāca 2:0, bet trešos vārtus guva aizsargs Huans Bernats. Jāatgādina, ka jaunās Bundeslīgas sezonas sākumā "Bayern" ar 5:0 sagrāva Artjoma Rudņeva pārstāvēto HSV.

Izmantotie resursi:Football Italia - Serie A news, fixtures,...Goal.com

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana